lamode > URODA > PIELĘGNACJA > INNOWACYJNY KOMPLEKS ŁAGODZĄCY ZMARSZCZKI OD MARKI OLAY
Lamode.info

INNOWACYJNY KOMPLEKS ŁAGODZĄCY ZMARSZCZKI OD MARKI OLAY

INNOWACYJNY KOMPLEKS ŁAGODZĄCY ZMARSZCZKI OD MARKI OLAY

Dodane przez Redakcja
22 Listopad '13

Kobiety od najdawniejszych czasów poszukiwały sposobów, aby zachować piękny i świeży wygląd. W średniowieczu, panowała moda na depilowanie brwi i czubków głowy, a wszystko po to, aby przybliżyć się wyglądem do dziecięcej urody i zatrzymać młodość jak najdłużej. Dziś na szczęście nie musimy sięgać po, aż tak drastyczne środki.

 

W obecnych czasach o kobiecej atrakcyjności świadczy m.in. zadbana i nawilżona skóra twarzy. Wyrażane emocje powodują z czasem, że na skórze pojawiają się coraz bardziej widoczne zmarszczki. Marka OLAY stworzyła recepturę, która w natychmiastowy sposób optycznie odmładza i wygładza skórę. Ten swego rodzaju „eliksir” został opracowany przez ekspertów OLAY, którzy połączyli silikonowe elastomery z czterema optycznymi cząsteczkami. Mikroskopijna technologia daje możliwość wypełnienia zmarszczek bez „efektu maski”.

 

Problem starzenia skóry polega na tym, że młoda skóra odbija światło równomiernie, natomiast z wiekiem staje się bardziej nierówna i uwydatnia wszelkie niedoskonałości.

 

Działanie nowego kosmetyku OLAY potwierdza światowej sławy ekspert w dziedzinie pielęgnacji skóry twarzy, Anastasia Achilleos:

 

„Kompleks Łagodzący Zmarszczki OLAY Regenerist to prawdziwy przełom w pielęgnacji, który zapewnia natychmiastowy efekt i jednoczenie przynosi długoterminowe korzyści. Połączenie rozpraszających światło mikrowypełniaczy i silnie nawilżającej formuły penta-peptydowej jest genialne! Dzięki wykorzystaniu zaawansowanej technologii przeciwzmarszczkowej kobiety mogą wyrażać swoje emocje, bez obawy o przyszłe zmarszczki i linie mimiczne”.

 

Kompleks Łagodzący Zmarszczki OLAY to nie tylko natychmiastowe odmłodzenie i nawilżenie, produkt zawiera aktywny składnik - biopeptyd Peptamine Y6, który wnika głęboko w strukturę naskórka i w trwały sposób redukuje widoczne zmarszczki.

 

NAPISZ DO NAS
WYPEŁNIENIE KAŻDEGO Z PÓL JEST WYMAGANE
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja