lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > II TARGI MODY NOCY MŁODYCH ZDOLNYCH
Lamode.info

II TARGI MODY NOCY MŁODYCH ZDOLNYCH

II TARGI MODY NOCY MŁODYCH ZDOLNYCH

Dodane przez Redakcja
21 Wrzesień '11

Noc Młodych Zdolnych to wydarzenie, które na stałe już wpisało się na listę miłośników dobrej mody i designu. Cykl pokazów mody polskich projektantów stał się na tyle popularny, że na kolejną, czwartą już edycję, modowi fani czekają z niecierpliwością. W kwietniu tego roku Dilemmas Magazine, magazyn mody i designu, zainicjował kolejny event promujący polskie projektowanie ubioru i dodatków - Targi Mody Nocy Młodych Zdolnych.


I edycja odbyła się wiosną tego roku. Druga rozpocznie się już 25 września 2011 w Między Nami Cafe na Brackiej w Warszawie. Organizatorzy zapowiadają nową i ciekawszą formułę, podczas której przez cały dzień można będzie zrobić zakupy u polskich projektantów i autorskich marek. Wieczorem zaś, goście pobawią się na najmodniejszym afterparty rozpoczynającym sezon jesienno-zimowy.

 

tl_files/COMMUNITY/LAMODE POLECA/II TARGI MODY NOCY MLODYCH ZDOLNYCH/plakat-tmnmz-internet.jpgfot. materiały prasowe

 

 

Podczas targów wśród wystawców znajdą się projektanci związani z cyklem NMZ oraz zaproszeni wystawcy. Będzie to okazja do zakupu płaszczy z najnowszej kolekcji Maldorora, ubrań z serii FLASH.LAB projektu Anny Dudzińskiej, niekonwencjonalnych spodni – MADOXÓW, wykonanych z organicznej bawełny sukienek i tunik marki WEARSO oraz toreb w pastelowej kolorystyce od Rozwadowska Bags. Targi Mody NMZ odwiedzi ze swoją kolekcją także projektant z Poznania, Łukasz Czajkowski oraz Paulina Plizga. Nie zabraknie także marek znanych z urodzinowego pokazu Dilemmas Magazine: kultowej Justin Iloveu, MOZCAU by Justin, a także Starej Bardzo (NATINAF) tworzonej przez Romę Gąsiorowską. Miłośniczki biżuterii i dodatków nie będą mogły przejść obojętnie obok stoisk butików ooh!Andy oraz Kelly Mellu, a także obok kopertowych torebek marki iwonabielawska.

 

Projektanci oraz marki II Targów Mody NMZ: Alicja Antoszczyk, Paulina Plizga, NATINAF, iwonabielawska, Maldoror, Wawak/Czajkowska, Łukasz Czajkowski, Juliazar, Projekt Mleko, WEARSO, Kamil Nowak, ooh!Andy, Selektornia, Justin Iloveu, Mozcau by Justin, Mysikrólik, Kelly Melu, Rozwadowska Bags, Łukasz Stachowicz, Madox, Anna Dudzińska, W.I.L.K. Iwona Leliwa-Kopystyńska, Paulina Dziemiańczuk.

 

 

Kiedy: 25 września 2011

Gdzie: Między Nami Cafe ul. Bracka 20

Wstęp: wolny

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja