PL / EN
HUGO JOZWICKI INAUGURUJE NOWY CYKL VIDEO

HUGO JOZWICKI INAUGURUJE NOWY CYKL VIDEO

Mamy pierwszy film - zobaczcie!

Kojarzycie zakulisowe ujęcia modelek przed pokazami mody, na których te rozluźnione i zrelaksowane wygłupiają się, tańczą i robią śmieszne miny?

 

Dziś przywykliśmy do tych obrazów, ale prawda jest taka, że podobna swoboda i ujawnienie tej właśnie nieoficjalnej strony backstage’u to dzieło konkretnych osób.

 

Hugo Jozwicki, kontrowersyjny fotograf i twórca filmów pokazujących kulisy pokazów, którego sylwetkę przybliżyliśmy Wam przed kilkoma dniami to właśnie jedna z nich.

 

To zresztą nie jedyna jego zasługa. Jak każdy profesjonalny fotograf Hugo posiada też tę wyjątkową, rzadką zdolność wydobycia z modelek tego, co najciekawsze i najpiękniejsze. I to dosłownie – chodzi nie tylko o ich urodę i umiejętność zapozowania, ale także, a może przede wszystkim o stworzenie atmosfery sprzyjającej szczerej rozmowie, w trakcie której rozmówczyni otwiera się i opowiada o sobie w sposób, w jaki nie rozmawiała wcześniej z nikim innym.

 

Brzmi intrygująco, prawda? Zobaczcie filmowy wywiad z modelką Julier Bugge, pracującą m.in. dla Balenciagi, który inauguruje nowy cykl Hugo Jozwickiego!

 

 

video

PRADA - FILM "PAST FORWARD"

tagi: Hugo Jozwicki | modelki | exclusive | video |

podobne artykuły