lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > HUGO JOZWICKI INAUGURUJE NOWY CYKL VIDEO
Lamode.info

HUGO JOZWICKI INAUGURUJE NOWY CYKL VIDEO

HUGO JOZWICKI INAUGURUJE NOWY CYKL VIDEO

Dodane przez Marta Waglewska
16 Grudzień '16

Kojarzycie zakulisowe ujęcia modelek przed pokazami mody, na których te rozluźnione i zrelaksowane wygłupiają się, tańczą i robią śmieszne miny?

 

Dziś przywykliśmy do tych obrazów, ale prawda jest taka, że podobna swoboda i ujawnienie tej właśnie nieoficjalnej strony backstage’u to dzieło konkretnych osób.

 

Hugo Jozwicki, kontrowersyjny fotograf i twórca filmów pokazujących kulisy pokazów, którego sylwetkę przybliżyliśmy Wam przed kilkoma dniami to właśnie jedna z nich.

 

To zresztą nie jedyna jego zasługa. Jak każdy profesjonalny fotograf Hugo posiada też tę wyjątkową, rzadką zdolność wydobycia z modelek tego, co najciekawsze i najpiękniejsze. I to dosłownie – chodzi nie tylko o ich urodę i umiejętność zapozowania, ale także, a może przede wszystkim o stworzenie atmosfery sprzyjającej szczerej rozmowie, w trakcie której rozmówczyni otwiera się i opowiada o sobie w sposób, w jaki nie rozmawiała wcześniej z nikim innym.

 

Brzmi intrygująco, prawda? Zobaczcie filmowy wywiad z modelką Julier Bugge, pracującą m.in. dla Balenciagi, który inauguruje nowy cykl Hugo Jozwickiego!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja