lamode > INFO > RYNEK > HUFFINGTON POST PODLICZA MAGAZYNY MODOWE
Lamode.info

HUFFINGTON POST PODLICZA MAGAZYNY MODOWE

HUFFINGTON POST PODLICZA MAGAZYNY MODOWE

Dodane przez Ismena Dąbrowska
26 Sierpień '13

Torebka od Balenciagi za 9000 PLN, buty od Louis Vuitton za 5000PLN, walizka za ponad 150 tysięcy złotych od Bottega Veneta, futro z soboli za milion. Magazyny modowe na całym świecie często sprzedają marzenia pokazując rzeczy, na które większości z oglądających nie stać. Ale taka ich rola – oferują to, co piękne i z najwyższej półki oprawione w najlepsze nazwiska. Co więc, gdyby ktoś chciał kupić wszystko, co publikują na swoich łamach?

 

Internetowy portal Huffington Post postanowił podliczyć najbardziej znane magazyny modowe i sprawdzić, który oferuje najdroższe rzeczy. Wszystko z okazji pojawienia się na rynku kolejnych September Issues, które mówią nam, co powinniśmy nosić.

 

Z zaskakującego zestawienia wynika, że nie tylko ceny są rekordowe, ale także ilości, w jakich mielibyśmy kupować zamieszczone w gazetach rzeczy. Najwięcej propozycji znajdziemy w Harper’s Bazaar, a co za tym idzie wydamy na nie najwięcej. By „uzupełnić” szafę o 293 rzeczy, z jednego tylko numeru, musimy wydać bagatela 438 tysięcy dolarów. Choć Vogue uznawany jest za magazyn najprężniej sprzedający społeczeństwu wszystkie nowości to w tej konkurencji zajmuje drugie miejsce. Przoduje jednak w kategorii podliczającej średnią cenę jednej rzeczy, która w „biblii mody” wynosi ponad 4 tysiące dolarów.

 

Co myślicie o takim zestawieniu?

 

huffington post zestawienie

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja