lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > „HELLO, SAILOR!” – NOWY LOOKBOOK MARKI WILDFOX LATO 2013
Lamode.info

„HELLO, SAILOR!” – NOWY LOOKBOOK MARKI WILDFOX LATO 2013

„HELLO, SAILOR!” – NOWY LOOKBOOK MARKI WILDFOX LATO 2013

Dodane przez Ismena Dąbrowska
03 Kwiecień '13

Największe domy mody wciąż czerpią z przeszłości, bo podobno wszystko już było. Lata 50., 60. czy 70. to kopalnia niekończących się inspiracji. Również bardziej masowe marki sięgają do sprawdzonych źródeł. I jak się okazuje – skutecznie. Na grunt szalonego ulicznego stylu, nieco dziewczęcych klimatów wprost z modowych blogów wyciągnięto styl pin-up lat 50. Tym razem to nie projekty, a stylizacje grają tu główną rolę.

 

Najnowszy lookbook marki Wildfox na lato 2013 zaadaptował dziewczęcy look na swój sposób i z pomocą ubrań z kolekcji „Hello, Sailor” wykreował współczesną pin-up girl. Zabawne i przewrotne podejście do tematu plus zaskakujące i charakterystyczne hasła oraz projekty marki okazały się strzałem w dziesiątkę. Efektem szalonej zabawy na planie zdjęciowym jest przekrój najróżniejszych wcieleń w stylu pin-up.

 

Modelka Valerie Van Der Graaf, która stanęła przed obiektywem Kimberley Gordon, zagrała, więc rolę m.in. farmerki, baletnicy, pielęgniarki, fanki fast foodów, patriotki czy marynarza. Jako isnpiracje do stworzenia tego lookbooka  posłużyły najsłynniejsze zdjęcia z tamtego okresu.

 

Jak podoba Wam się efekt końcowy?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja