lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > HELENA CHRISTENSEN I EVA MENDES W KAMPANII REEBOK
Lamode.info

HELENA CHRISTENSEN I EVA MENDES W KAMPANII REEBOK

HELENA CHRISTENSEN I EVA MENDES W KAMPANII REEBOK

Dodane przez Karolina K.
03 Luty '12

Obuwie EasyTone od momentu pojawienia się na rynku cieszy się dużą popularnością wśród kobiet aktywnych. Technologia EasyTone opiera się bowiem na systemie podkładek balansujących i transferze powietrza, które dają poczucie chodzenia jak po piasku. Dzięki temu uprawianie sportu staje się czystą przyjemnością.

 

Najnowsze „Badanie Satysfakcji” przeprowadzone przez Reebok w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Francji, Rosji, Hiszpanii oraz we Włoszech wykazało, iż zdrowie, drobne przyjemności i dobra kondycja przynoszą kobietom największą satysfakcję. Tego samego zdania są także gwiazda Hollywood, Eva Mendes oraz supermodelka, Helena Christensen, które swoim wizerunkiem wspierają kampanię Reebok EasyTone.

 

Dla Evy Mendes ćwiczenia i dobry wygląd to również synonimy satysfakcji. Aktorka wyjaśnia: „To, co lubię w ćwiczeniach i utrzymywaniu ciała w dobrej kondycji, to uczucie satysfakcji, jakie mi dają. Świadomość, że dbam o ciało i umysł, aby zachować zdrowie i dobry wygląd to naprawdę wspaniałe uczucie. Noszę Reebok EasyTone od momentu, kiedy pojawiły się na rynku i muszę przyznać, że je pokochałam”.

 

Zobacz Evę Mendes i Helenę Christensen w najnowszej kampanii Reebok.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja