lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > GWIAZDY W KREACJACH MACIEJA ZIENIA NA FESTIWALU FILMOWYM W GDYNI
Lamode.info

GWIAZDY W KREACJACH MACIEJA ZIENIA NA FESTIWALU FILMOWYM W GDYNI

GWIAZDY W KREACJACH MACIEJA ZIENIA NA FESTIWALU FILMOWYM W GDYNI

Dodane przez Katarzyna T.
14 Czerwiec '11

Zakończył się Festiwal Polskich Filmów Fabularnych w Gdyni. Na czerwonym dywanie podczas gali zamykającej wydarzenie pojawiły się między innymi Magdalena Cielecka, Aleksandra Nieśpielak i Magdalena Boczarska w kreacjach sygnowanych nazwiskiem jednego z najpopularniejszych polskich projektantów. Wybrały one sukienki z najnowszej, zaprezentowanej niedawno jesienno-zimowej kolekcji Macieja Zienia.

 

Aleksandra Nieśpielak postawiła na czerwień sauté, dobierając do niej cieliste szpilki i rezygnując z biżuterii. Magdalena Boczarska zdecydowała się na jasną szarość w zestawieniu z czarnymi, między innymi – z ulubioną torebką polskich gwiazd Bottega Veneta. Natomiast Magdalena Cielecka, łącząc print w panterkę z biżuterią nawiązującą do eklektycznej estetyki hippisów – zdecydowała się na niezobowiązujący styl boho chic. Jak myślicie, która z nich wypadła najlepiej?

 

tl_files/gwiazdy/w stylu gwiazd/GWIAZDY W KREACJACH MACIEJA ZIENIA - FPFF W GDYNI/gwiazdy w zieniu w gdyni w tekst.jpgfot. materiały prasowe/ na zdj. Magdalena Cielecka, Magdalena Boczarska, Aleksandra Nieśpielak

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja