lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > GWIAZDY POKOCHAŁY PROJEKTY UNA BURKE
Lamode.info

GWIAZDY POKOCHAŁY PROJEKTY UNA BURKE

GWIAZDY POKOCHAŁY PROJEKTY UNA BURKE

Dodane przez Redakcja
29 Lipiec '11

Oglądając zdjęcia z koncertów czy wydarzeń branżowych natknęliśmy się na projekty, które zwróciły naszą uwagę swoją nietypową formą. Rihanna podczas koncertu w Hamburgu, Doda na rozdaniu nagród Kobieta Roku, aktorka w teledysku Ozzy’ego Osbourne’a, Daphne Guiness w reklamie kosmetyków firmy Nars - wszystkie miały na sobie intrygujące kostiumy pochodzącej z Irlandii projektantki Una Burke.

 

Ubrania i dodatki, przypominające swoją budową pancerze i są znakiem rozpoznawczym projektów Burke. Każdy model składa się z serii mniejszych elementów, które są formowane, a następnie łączone za pomocą metalowych nitów, dopasowując się do kształtu ludzkiego ciała. To szczególnie cenią sobie ekstrawaganccy artyści. Rihanna na swój koncert wybrała gotowy model z kolekcji - pancerz na ramiona, z wysokim golfem – nawiązującym do mody militarnej. Doda natomiast zdecydowała się na bliższą współpracę z Una Burke – projektantka wykonała dla polskiej piosenkarki sukienkę tylko w jednym egzemplarzu.

 

Modele, w których mieliśmy okazje zobaczyć artystki pochodzą z kolekcji TRANS.FORM na sezon wiosna-lato 2011. To pierwsza komercyjna kolekcja Una Burke, tym bardziej jesteśmy ciekawi czym zaskoczy nas kolejnym razem.

 

Zapraszamy do galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja