lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA SPECJALNYM POKAZIE KOLEKCJI GOSI BACZYŃSKIEJ
Lamode.info

GWIAZDY NA SPECJALNYM POKAZIE KOLEKCJI GOSI BACZYŃSKIEJ

GWIAZDY NA SPECJALNYM POKAZIE KOLEKCJI GOSI BACZYŃSKIEJ

Dodane przez Katarzyna T.
20 Czerwiec '11

W sobotę 18. czerwca, w ramach Verva Street Racing w Warszawie odbył się specjalny pokaz Collection 2011, najnowszej kolekcji Gosi Baczyńskiej.

 

Zgodnie z oczekiwaniami gwiazdy stawiły się licznie – wśród nich Małgorzata Kożuchowska, która wystąpiła również w roli modelki, Robert Korzeniowski, Stanisław Karpiel-Bułecka, ale również Beata Sadowska, Anna Wędzikowska, Anna Samusionek, Jacek Poniedziałek, Kayah, Magdalena Boczarska, Lejb Fogelman, Grażyna Szapałowska i Barbara Hetmańska, znana jako Candy Girl.

 

Pokaz odbył się w samym centrum wydarzeń Verva Street Racing, czyli w Teatrze Wielkim w Warszawie. Z gwiazd najlepiej zaprezentowała się Magdalena Boczarska, wybierając bezpieczną, ale nowocześnie ujętą „małą czarną” i dobierając do niej ciekawe buty i naszyjnik. Beata Sadowska od stóp do głów zaprezentowała się w granacie rozjaśniejąc stylizację za pomocą dodatków. Kayah pojawiła się w stylizacji w duchu hippie, w najmodniejszym odcieniu oranżu, natomiast Anna Samusionek postawiła na minimalistyczną biel. Jacek Poniedziałek zaskoczył miętową zielenią – najpopularniejszym kolorem mody męskiej, lansowanym między innymi przez Louis Vuitton, Hermès oraz Calvin Klein.

 

A kto waszym zdnaiem wypadł najlepiej?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja