lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI „REFLETS” MARKI LILOU
Lamode.info

GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI „REFLETS” MARKI LILOU

GWIAZDY NA PREZENTACJI KOLEKCJI „REFLETS” MARKI LILOU

Dodane przez Karolina K.
19 Czerwiec '12

11. czerwca w warszawskim salonie Lilou odbyło się śniadanie prasowe, połączone z prezentacją najnowszej gamy produktów – złotych, personalizowanych pierścionków Reflets.

 

Nowa kolekcja o wdzięcznej nazwie Reflets to nawiązanie do francuskiego stylu życia. Poszczególne modele wykonane zostały z białego, żółtego, różowego oraz czarnego złota. Projektanci Lilou wykorzystali kultowe już wzory zawieszek - koniczynkę, serce, dziewczynkę, chłopca, misia czy gwiazdkę – i po raz pierwszy połączyli je z kamieniami szlachetnymi: niebieskimi, zielonymi, różowymi i białymi szafirami, tworząc tym samym prawdziwe biżuteryjne cudeńka.

 

Co charakterystyczne już dla marki Lilou, Reflets to pojedyncze obrączki z możliwością naniesienia graweru, z których możemy tworzyć dowolną kompozycję, upamiętniając ważne dla nas chwile.

 

Na wydarzeniu tłumnie zjawiły się gwiazdy i osobowości świata mody. Magdalena Mousson-Lestang, Mateusz Motyczyński oraz Ewa Ambroziak z uśmiechem na ustach powitali m.in. Julię Kamińską, Martę Kalinowską, Tomka Jacykowa, Paulinę Holtz, Annę Puślecką, Aleksandrę Mikołajczyk i nas, redkację LAMODE.INFO.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja