lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE SIMPLE JESIEŃ ZIMA 2013/14
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE SIMPLE JESIEŃ ZIMA 2013/14

GWIAZDY NA POKAZIE SIMPLE JESIEŃ ZIMA 2013/14

Dodane przez Ismena Dąbrowska
12 Czerwiec '13

Na jubileuszowym pokazie z okazji 20-lecia marki Simple Creative Products na jesień zimę 2013/14 nie mogło zabraknąć nikogo. Pojawiło się więc duże grono dziennikarzy, stylistów czy redaktorów naczelnych, ale także obowiązkowy tłum gwiazd. Jedne zwróciły uwagę kreacjami, inne spóźnieniem lub tak jak Doda – jednym i drugim. Wokalistka ubrana była od stóp do głów w futrzany, turkusowy komplet z najnowszej kolekcji Simple. Wow!

 

Na pokazie o czasie pojawiła się z kolei Joanna Horodyńska, jak zawsze w świetnej stylizacji – tym razem inspirowanej Azją. Nową fryzurę zaprezentowała Viola Kołakowska, a celebrycki debiut zaliczyła Marcela Leszczak, która zajęła drugie miejsce w finale „Top Model. Zostań Modelką”. Edyta Herbuś pojawiła się w towarzystwie koleżanki Aleksandry Kwaśniewskiej, w błyszczącej sukience autorstwa Lidii Kality, projektantki Simple.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na pokazie oraz kto wygrał w konkursie marki Simple i Deutche Banku 4000zł na zakupy w sklepie marki! Kto Waszym zdaniem wypadł najlepiej?

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja