lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE NOWEJ KOLEKCJI MARKI SWAROVSKI
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE NOWEJ KOLEKCJI MARKI SWAROVSKI

GWIAZDY NA POKAZIE NOWEJ KOLEKCJI MARKI SWAROVSKI

Dodane przez Redakcja
20 Wrzesień '12

Marka Swarovski połączyła prezentację kolekcji biżuterii Kingdom Of Jewels z premierą linii męskich zegarków. Wystawę poprzedził pokaż mody, będący ukłonem w stronę historii i dziedzictwa firmy. Wspomniano w nim najlepsze dotychczasowe kolekcje marki. Gościem specjalnym pokazu była Justyna Steczkowska, która wykonała kilka utworów ze swojego ostatniego albumu.

 

W świat Swarovskiego wprowadzały Managing Director firmy, Ewa Serczyńska w towarzystwie Małgorzaty Korzuchowskiej. Aktorka wyglądała skromie i z klasą w długiej, białej sukni projektu duetu Bohoboco.

 

Na przyjęciu tak cenionej marki nie mogło zabraknąć sławnych gości zarówno tych ze świata mody, jak i show-biznesu. Pojawili się między innymi Teresa i Weronika Rosati, Daria Widawska, Tomasz Osoliński oraz Katarzyna Sokołowska.


Stylizacje gwiazd raczej należały do wieczorowych, chociaż niektórzy wybrali bardziej casualowe outfity, co w przypadku Weroniki Rosati okazało się strzałem w dziesiątkę. Aktorka w skórzanych spodniach i oversizowej bluzce prezentowała się fantastycznie.

 

Zobaczcie zdjęcia!

NAPISZ DO NAS
WYPEŁNIENIE KAŻDEGO Z PÓL JEST WYMAGANE
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja