lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE NOWEJ KOLEKCJI DAWIDA WOLIŃSKIEGO
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE NOWEJ KOLEKCJI DAWIDA WOLIŃSKIEGO

GWIAZDY NA POKAZIE NOWEJ KOLEKCJI DAWIDA WOLIŃSKIEGO

Dodane przez Karolina K.
20 Kwiecień '11

19 kwietnia w Pałacu na Wodzie w Łazienkach Królewskich miało miejsce kolejne ważne wydarzenie na polskiej scenie modowej – pokaz najnowszej kolekcji Dawida Wolińskiego. Na tak znaczącym evencie nie mogło zabraknąć przyjaciół projektanta oraz gwiazd i celebrytów polskiego showbiznesu. A my nie mogliśmy sobie odmówić drobnego skomentowania najciekawszych stylizacji wieczoru.

 

Nie będzie w tym nic dziwnego, że naszą największą uwagę zwróciła „naczelna polska stylistka” Joanna Horodyńska. Główna komentatorka stylizacji gwiazd, oczarowała fantastycznym, "neonowym" zestawem. Podążając za główną tendencją sezonu wiosna-lato 2011, Joanna postawiła na zdecydowane kolory w zestawieniu z kojącymi barwami nude, wypadając przy tym bardzo fashion. Podobnie jak Joanna, na intensywne kolory zdecydowali się tego wieczoru także Tomasz Jacyków, Wojciech Grzybała, Viola Kołakowska a także naczelny magazynu KMag, Mikołaj Komar, który chyba już kiedyś zaprezentował nam ten uroczy, kraciasty garnitur.

 

Oprócz fanów nasyconych barw pojawili się także zwolennicy absolutnego minimalizmu i zdecydowanie bardziej spokojnych kolorów. W tym orszaku najpiękniej zaprezentowała się była Miss World, Aneta Kręglicka, stawiając na zwiewną tunikę ecru i zamszowe botki w odcieniu kawowego brązu. Równie ładnie wypadła Kasia Sokołowska, choreograf i reżyser pokazu, wybierając swobodny t-shirt i zestawiając go z mini spódniczką i wysokimi szpilkami z wężowej skóry. Oprócz wspomnianych wcześniej pań, naszą uwagę zwróciłli również minimalistyczny Maciej Zień, Joanna Przetakiewicz, Łukasz Jemioł, Emilia Czerkawska, nonszalancki i trochę zamyślony Radzimir Dębski, a także posągowa Sylwia Gliwa, która, podobnie jak Marysia Góralczyk, na tę okazję wybrała sukienkę w kolorze głębokiej, zmysłowej czerni. Ten wieczór należał jednak do projektanta Dawida Wolińskiego, który stylizacyjnie nie zaskoczył  nas niczym nowym, aczkolwiek prezentował się z niezwykłą klasą i swobodą, zakładając prosty zestaw złożony z białej koszuli i szarych, połyskujących spodni.

 

Wieczór swoją obecnością uświetnił światowej sławy projektant butów Giuseppe Zanotti, który przyjechał do Polski na specjalne zaproszenie dziennikarki TVN, Anny Puśleckiej. Wśród przybyłych gwiazd i celebrytów mogliśmy zauważyć także Wojciecha Fibaka wraz z żoną Olgą, Annę Ibisz, Sebastiana Kulczyka, Gosię Baczyńską, Agnieszkę Ścibior, Piotra Kraśko, Karoliną Kraśko i Ewę Wojciechowską.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja