lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE NATALII JAROSZEWSKIEJ Z OKAZJI 10-LECIA MARKI
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE NATALII JAROSZEWSKIEJ Z OKAZJI 10-LECIA MARKI

GWIAZDY NA POKAZIE NATALII JAROSZEWSKIEJ Z OKAZJI 10-LECIA MARKI

Dodane przez Redakcja
01 Marzec '12

Delikatne, zwiewne tkaniny, skórzane wstawki, długie złote wisiory, wszystko w beżu, jasnym brązie, kremie i bieli – tak prezentowała się kolekcja Natalii Jaroszewskiej na pokazie zorganizowanym z okazji 10-lecia działalności projektantki. Modelki, z mocno natapirowanymi włosami, w które wplecione zostały modne kłosy, przechadzały się w długich sukniach w wielkie kwiaty, krótkich skórzanych spódnicach, koronkowych sukienkach i luźnych spodniach. Na wybiegu, w kreacjach Jaroszewskiej wystąpiły również gwiazdy – Aleksandra Kisio, Anna Czartoryska, Anna Bosak i Daria Widawska. Bez wątpienia ta ostatnia wypadła najlepiej, emanowała pozytywną energią i świetnie bawiła się w roli modelki.

 

Na imprezie, która odbyła się w domu mody VitkAc, zagrała na żywo Natalia Przybysz z zespołem NATU. Wśród zaproszonych gości nie zabrakło znanych osób ze świata show biznesu, zaproszono między innymi Katarzynę Cichopek, Agnieszkę Dygant, Adę Fijał, Agnieszkę Szulim i Annę Samusionek. Edyta Herbuś i Aleksandra Kwaśniewska, które również przybyły na pokaz Jaroszewskiej, okazały się najchętniej fotografowanymi gwiazdami.

 

Nam najbardziej do gustu przypadła słoneczna stylizacja Ady Fijał. Aktorka i piosenkarka włożyła na imprezę w domu mody VitkAc długą do kostek, zwiewną sukienkę w intensywnym, żółtym kolorze. Do tego dobrała dużą, również żółtą kopertówkę. Mimo na pozór monotonnej kolorystyki Ada Fijał prezentowała się dziewczęco, ale z klasą.

 

Obejrzyj stylizacje gwiazd w naszej galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja