lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO

GWIAZDY NA POKAZIE MARIUSZA PRZYBYLSKIEGO

Dodane przez Katarzyna T.
10 Wrzesień '11

Gdyby moda zależała wyłącznie od poparcia znanych osób, Mariusz Przybylski byłby jedną z najjaśniej świecących gwiazd wśród projektantów. Znani nie zawiedli – Małgorzata Socha wystąpiła w roli modelki, a na widowni zasiedli między innymi Katarzyna Zielińska, Joanna Horodyńska, Maja Ostaszewska, Tomasz Kammel, Andrzej Piaseczny, Tomasz Jacyków, Marta Krupa, Beata Sadowska, Katarzyna Stankiewicz, Joanna Klimas, Anna Popek, Filip Bobek, Łukasz Jemioł i Robert Kupisz.

 

Nasze uznanie jak zwykle zdobyła oryginalna Joanna Horodyńska w bluzie Givenchy i z torebką Miu Miu, szykowna Katarzyna Zielińska – tym razem w czerni i bieli oraz Maja Ostaszewska – w krótkie popielatej sukience z odsłoniętymi plecami. Niewątpliwie jednak gwiazdą była Małgorzata Socha, prezentująca się w miedziano-rudych spodniach i delikatnej, lejącej się koszuli – czyli w zestawie, który pokazała na wybiegu. Aktorka nie kryła entuzjazmu, jaki żywi dla pracy Przybylskiego

 

Dzięki temu, iż Mariusz był dotąd projektantem mody męskiej, zupełnie inaczej niż inni patrzy na kobiety i ich modę. Kobieta stworzona przez niego jest jak najbardziej w moim guście i w stylu, który uwielbiam – prostota, klasyka, a zarazem drapieżny, „męski” sznyt. Wydaje mi się, że miłość do garnituru i męskiej mody bardzo przebija się także w damskich setach kolekcji Ultra – mówiła Małgorzata Socha – Mam okazję współpracować z Mariuszem przy różnych okazjach – kto wie, być może w przyszłości znów wezmę udział w jego pokazie…?

 

Trzeba przyznać, iż humor dopisywał gościom, którzy rozmawiali – nie tylko o modzie… i bawili się jeszcze długo po zakończeniu pokazu.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja