lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE LA MANIA WIOSNA LATO 2012
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE LA MANIA WIOSNA LATO 2012

GWIAZDY NA POKAZIE LA MANIA WIOSNA LATO 2012

Dodane przez Marta R.
25 Listopad '11

Pokaz kolekcji La Mania różnił się od tych, które zobaczyć mogliśmy w ostatnim czasie w Warszawie. Po pierwsze ze względu na miejsce, w którym się odbył – Sala Marmurowa w Pałacu Kultury, a po drugie ze względu na przybyłych gości. Wśród osób, które zasiadły w pierwszych rzędach na próżno bowiem szukać było sezonowych gwiazd. Ich miejsce zajęły klientki marki, osobowości ze świata mody oraz prawdziwi miłośnicy kolekcji La Mania

 

Panie z reguły wybierały sukienki z logo marki, panowie z kolei postawili na klasykę w najlepszym wydaniu. Swoją stylizacją, na którą składała się spódnicaa maxi, złota, cekinowa bluzka i futrzana kamizelka, olśniła Małgorzata Socha, również Halinka Mlynkowa, kolejny raz zaskoczyła outfitem, który nie tylko podkreślał jej sylwetkę ale i dodawal charakteru. Wśród gości zauważyć można było także związanego z modą Roberta Kupisza, który wygodne jeansy wymienił tym razem na nowoczesny garnitur.

 

Zajrzyjcie do galerii i zobaczcie, kto jeszcze pojawił się na pokazie kolekcji na sezon wiosna lato 2012 marki La Mania.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja