lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA POKAZIE BURBERRY PRORSUM JESIEŃ ZIMA 2012/2013
Lamode.info

GWIAZDY NA POKAZIE BURBERRY PRORSUM JESIEŃ ZIMA 2012/2013

GWIAZDY NA POKAZIE BURBERRY PRORSUM JESIEŃ ZIMA 2012/2013

Dodane przez Redakcja
22 Luty '12

Christopher Bailey to brytyjski niekwestionowany geniusz mody. Każdego sezonu zabiera fanów swoich projektów w podróż po świecie ponadczasowej klasyki i stylowej elegancji. Wiele osób wprost nie może oprzeć się jego kreacjom. Ich estetyka i modne wykończenia sprawiają, że zaprojektowane przez Bailey'a stroje są nie tylko pożądane, ale i potrzebne w każdej garderobie. Nic więc dziwnego, że po ostatnim pokazie angielska atletka Denise Lewis stwierdziła, iż "każdy kto kocha modę, kocha Burberry".

 

Podobnie jest w przypadku najnowszej kolekcji Burberry Prorsum jesień zima 2012/2013 zaprezentowanej 20. lutego w Hyde Park w Londynie. Na pokazie, który odbył się w ramach London Fashion Week, nie zabrakło gwiazd. Pojawili się między innymi Rosie Huntington-Whiteley, Kate Bosworth, Alexa Chung, Mario Testino, Will.I.Am, Eddie Redmayne i Jeremy Irvine. Organizatorzy postanowili wprowadzić przybyłych gości w iście angielską atmosferę. Kiedy pokaz zbliżał się ku końcowi sławy z zaskoczeniem przyglądały się strugom deszczu spływającym po dachu ogrodu botanicznego, w którym obyła się impreza. Nie zabrakło również delikatnie prószącego śniegu i modelek oraz modeli z wielkimi parasolami.

 

Koniecznie obejrzyj film, w którym między innymi Anna Wintour wyraża swoje opinię na temat kolekcji Burberry Prorsum jesień zima 2012/2013.

 

Zachęcamy również do odwiedzenia naszej galerii, gdzie znajdziesz stylizacje gwiazd z pokazu. Większość sław przybyła w kreacjach pochodzących z najnowszej kolekcji Burberry!

 

21. lutego 2012 na portalu youtube.com Burberry opublikował film, prezentujący gwiazdy wypowiadające się na temat kolekcji Burberry Prorsum jesień zima 2012/2013.

 

 

źródło: www.youtube.com


Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja