lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > GWIAZDY NA NYC FASHION WEEK
Lamode.info

GWIAZDY NA NYC FASHION WEEK

GWIAZDY NA NYC FASHION WEEK

Dodane przez Katarzyna T.
17 Luty '11

Czyż może być wydarzenie bardziej elektryzujące dla każdego wielbiciela mody? Nowy Jork goni Paryż i Mediolan, mierząc coraz wyżej w swych modowych ambicjach – dzięki czemu przyciąga rzesze aktorów, artystów i celebrytów nie tylko z amerykańskiego showbiznesu. To dla nich okazja, by zaprezentować się w wyjątkowych stylizacjach, a jednocześnie dowód niesłychanego prestiżu.

 

Wśród sław, których absolutnie nie może zabraknąć, pojawiają się również osoby z  „prywatnych kręgów”, jak na przykład Lorenzo Martone – partner Marca Jacobsa. Na pokazie Michaela Korsa, który notabene obchodzi 30-lecie swojej pracy, dostrzec można było małżonków Catherine Zetę-Jones i Michaela Douglasa. W pierwszych rzędach zasiada również odmieniona Kelly Osbourne. Rosario Dawson - aktorka, znana z filmów Grind House.Deathproof czy Sin City, odwiedziła pokaz Tommy Hilfigera.

 

Oprócz pokazów, odbywają się także przyjęcia – wypatrzyliśmy na nich między innymi Kelly Rutherford, gwiazdę serialu Gossip Girl. Nie mogło zabraknąć też sióstr Kim i Kimberly Kardashian.

 

To pierwsza część naszej gwiazdorsko-stylistycznej relacji z nowojorskiego Tygodnia Mody – zajrzyjcie do galerii i pamiętajcie, by wrócić do nas jutro po świeżą porcję zdjęć!

Galeria 1-5/10
Galeria 1-5/10
Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja