lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA GALI ROZDANIA NAGRÓD BAFTA 2014
Lamode.info

GWIAZDY NA GALI ROZDANIA NAGRÓD BAFTA 2014

GWIAZDY NA GALI ROZDANIA NAGRÓD BAFTA 2014

Dodane przez Redakcja
17 Luty '14

Nagrody Brytyjskiej Akademii Filmowej, zwane w skrócie BAFTA, to nie tylko jedne z ważniejszych odznaczeń w świecie filmu, ale i po ceremonii Złotych Globów  ostatni sprawdzian przed zbliżającymi się Oskarami.  Nic więc dziwnego, że gwiazdy, zebrane zeszłej nocy przed Royal Opera House w Londynie, postarały się oszołomić zebranych przepięknymi kreacjami.

 

 

 

Najjaśniejszą gwiazdą tego wieczoru niezaprzeczalnie była nagrodzona statuetką dla najlepszej aktorki, Cate Blanchett, która wystąpiła w kreacji Alexandra McQueena z kolekcji pre-fall 2014. Natomiast niezwykle odważnym ruchem wykazała się Angelina Jolie, która zrezygnowała z typowej sukni balowej na rzecz idealnie skrojonego smokingu od Saint Laurent.

 

 

 

Gwiazdy chętnie sięgały po kreacje sygnowane nazwiskami brytyjskich projektantów,  co w  doskonały sposób podkreśliło rangę trwającego Londyńskiego Tygodnia Mody. Na suknie od Brytyjczyków, oczywiście oprócz wyżej wspomnianej Cate Blanchet,  zdecydowały się: Amy Adams w czarnej długiej sukni od  Victorii Beckham, Olga Kurylenko w projekcie Burberry oraz Laura Carmichael, która wybrała na tę uroczystość niezwykle urokliwą dziewczęcą sukienkę koktajlową marki Erdem.

 

 


Kto jeszcze wyróżniał się z tłumu wieczorowo ubranych gwiazd? Na uwagę zasługuje z pewnością stylizacja Lupity Nyong’ o, która postanowiła kontynuować dobrą passę podczas wielkich gal i zdecydowała się na przepiękną topazową suknię domu mody Christan Dior. Warte uwagi były także stylizacje, których bazą były suknie vintage ( Gillian Anderson w  Balmain oraz Cotton Fearne w projekcie Scassi)

 


Koniecznie zobaczcie, co miały na sobie gwiazdy!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja