lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > GWIAZDY NA DOROCZNEJ GALI VIVA! NAJPIĘKNIEJSI
Lamode.info

GWIAZDY NA DOROCZNEJ GALI VIVA! NAJPIĘKNIEJSI

GWIAZDY NA DOROCZNEJ GALI VIVA! NAJPIĘKNIEJSI

Dodane przez Katarzyna Filcek
12 Luty '13

Jak co roku gala wieńcząca plebiscyt Viva! Najpiękniejsi, łączący wybór najatrakcyjniejszej pary polskich gwiazd z szeroko zakrojoną akcją charytatywną, przyciągnęła prawdziwe tłumy, a my wczorajszego wieczoru w warszawskim Ufficio Primo mogliśmy podziwiać prawdziwą śmietankę towarzyską rodzimego showbiznesu.

 

 

Zdecydowanie największe wrażenie zrobiła na nas kreacja lauretatki tegorocznej nagrody - Małgorzaty Kożuchowskiej. Pochodząca z najnowszej kolekcji polskiego duetu Bohoboco czarna, satynowa i stricte wieczorowa suknia okazała się idealnym wyborem na tego typu okazję, a przy tym, mimo swojej wystawności, nie przyćmiła naturalnej urody aktorki. Gratulujemy wyróżnienia!

 

 

Na uwagę zasługiwała także silna reprezentacja pastelowych stylizacji o minimalistycznych krojach. W kreacji tego typu pojawiły się m.in Doda oraz Edyta Górniak, choć naszym zdaniem nie mogły one konkurować z mistrzynią eleganckich zestawień – Grażyną Torbicką, która jak zwykle urzekała w śmietankowej sukni La Mania.

 

 

Z kolei znane z zamiłowania do odważnych stylizacji Aleksandra Żebrowska i Anna Mucha postawiły na ognistą czerwień, choć według nas wczorajsze kreacje nie należały do ich najbardziej udanych.

 

 

Te, i jeszcze więcej wybranych stylizacji gwiazd znajdziecie w naszej galerii. 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja