lamode > GWIAZDY > W STYLU GWIAZD > GWIAZDY LUBIĄ BYĆ EKO - POZNAJ NOWY TREND WŚRÓD SŁAW
Lamode.info

GWIAZDY LUBIĄ BYĆ EKO - POZNAJ NOWY TREND WŚRÓD SŁAW

GWIAZDY LUBIĄ BYĆ EKO - POZNAJ NOWY TREND WŚRÓD SŁAW

Dodane przez Artykuł promocyjny
24 Październik '11

Trend eko wśród gwiazd przybiera na sile. Największe nazwiska show-biznesu dołączają do grona ekologów i zmieniają swoje przyzwyczajenia… na lepsze. Bycie eko stało się modne, a ekologia stała się sposobem na życie – naturalne i zdrowe jedzenie, organiczna ubrania stworzone z surowców przyjaznych środowisku, kosmetyki BIO z wykorzystaniem komponentów pochodzenia naturalnego czy wspieranie organizacji proekologicznych.

 

Stella McCartney nie tylko prywatnie propaguje trend eko, również w swych kolekcjach wykorzystuje materiały i tkaniny przyjazne środowisku. Jej przyjaciółka Gwyneth Paltrow i polska artystka Reni Jusis to znowu znane mamy, które propagują eko-rodzicielstwo. Izabela Miko nawołuje i szerzy wiedzę na temat recyklingu i namawia kolegów z branży do segregacji odpadów, a Beata Sadowska z uśmiechem opowiada, jak zdrowa dieta i stosowanie kosmetyków pochodzenia naturalnego sprawiają, że czuje się szczęśliwa.

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/DELIA BIO/set.jpgfot. East News/znane eko-gwiazdy: Stella McCartney, Reni Jusis, Iza Miko, Gwyneth Paltrow, Beata Sadowska

 

 

Reklama:

 

Droga Czytelniczko, już dziś zmień swoje życie na lepsze i sięgnij po BIO kosmetyki stworzone wyłącznie w oparciu o dobroczynne składniki pochodzenia naturalnego.  Najnowsza seria marki Delia Cosmetics -  Delia BIO to dwie linie pielęgnacyjne przeznaczone dla kobiet w każdym wieku, chcących zachować zdrowy i promienny wygląd skóry.

 

Pierwsza linia – odżywcza, stworzona została na bazie oliwy z oliwek, której to właściwości zapewniają dogłębne odżywienie i regenerację skóry oraz dostarczają jej naturalnych składników mineralnych.

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/DELIA BIO/BIO kremy oliwka zbio2 CMYK.jpgfot. materiały prasowe/Delia Cosmetics -  Delia BIO - linia odżywcza


 

Druga – nawilżająca, zawdzięcza swoją skuteczność składnikom pochodzącym z koziego mleka, które intensywnie nawilżają i przywracają skórze promienny wygląd.

 

tl_files/COMMUNITY/AAAAA KOLAZE/DELIA BIO/BIO kremy kozie mleko zbio1 CMYK.jpg

 fot. materiały prasowe/Delia Cosmetics -  Delia BIO - linia nawilżającaMarka Delia Cosmetics postawiła także na innowacyjne eko-opakowania air less, które w higieniczny i precyzyjny sposób pozwalają dozować kosmetyki, a po zużyciu mogą być poddane recyklingowi.

 

 

Postaw na bogactwo natury – bądź modna, bądź eko!

 

 

UWAGA, KONKURS!

 

Weź udział w ekologicznym konkursie Delia BIO - BĄDŹ EKO Z DELIĄ. Do wygrania aż 50 zestawów kosmetyków z serii Delia BIO. Poznaj szczegóły!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja