PL / EN
HALUCYNACJE GUCCI, CZYLI LIMITOWANA KOLEKCJA BLUZ I T-SHIRTÓW Z DZIEŁAMI MONREAL

HALUCYNACJE GUCCI, CZYLI LIMITOWANA KOLEKCJA BLUZ I T-SHIRTÓW Z DZIEŁAMI MONREAL

Moda po raz kolejny łączy siły ze sztuką - zobaczcie!

Hiszpański malarz Ignasi Monreal przez ostatnie kilka lat pracował u boku Alessandro Michela, tworząc kampanie dla domu mody Gucci, pełne ubrań z wybiegów ozdobionych renesansową sztuką portretu.

GUCCI: LIMITOWANA KOLEKCJA #GUCCIHALLUCINATION

Nad obrazami do kolekcji wiosna lato 2018 pracowałem przez kilka kolejnych miesięcy, 14 godzin dziennie, w tym w weekendy, wyjaśnił Monreal. Więc pod koniec tego całego procesu miałem dosłownie halucynacje Gucci. Wysiłek artysty zwieńczy limitowana kolekcja kapsułowa, w której znajdzie się 200 t-shirtów i 100 bluz z nadrukami dzieł Monreal’a, inspirowanych grecką i rzymską mitologią. Jak się zapewne domyślacie, linia pojawi się pod nazwą #GucciHallucination.

GUCCI(fot. Gucci.com)

gucci(fot. Gucci.com)

GUCCI X IGNASI MONREAL

Launch kolekcji #GuccHallucination odbył się w minionym tygodniu, a Hiszpan nie krył podekscytowania, ale i zmęczenia: to była impreza do późna, śmiał się. Próbuję wrócić do siebie - było intensywnie, ale wspaniale. Ten okres był dla mnie niczym list miłosny do malarstwa i naprawdę spodobało mi się mieszanie realizmu z tymi wszystkimi referencjami do historii sztuki, skomentował.

POLECAMY: GUCCI GARDEN - WYJĄTKOWE MIEJSCE WE FLORENCJI

video

BALENCIAGA WIOSNA LATO 2019

tagi: Gucci | Ignasi Monreal | kolekcja | news |

podobne artykuły