lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > GUCCI – KAMPANIA PRE-FALL 2016
Lamode.info

GUCCI – KAMPANIA PRE-FALL 2016

GUCCI – KAMPANIA PRE-FALL 2016

Dodane przez Ewelina Jabkiewicz
30 Marzec '16

Alessandro Michele przedstawia swoją kolejną kampanię dla domu mody Gucci, tym razem na sezon pre-fall 2016. Poznajcie kontynuację wizji największego odkrycia mody zeszłego roku!

 

Międzysezonowa kolekcja włoskiej marki zostaje pokazana na malowniczym tle i wtłoczona w filmowy klimat, a kampania składająca się z sesji i wideo zachwyca fantazją i dynamizmem. Nowe propozycje Gucci to doskonałe połączenie prêt-à-couture oraz… kwiatów i flamingów! Zamiłowanie Michelego do natury objawia się szczególnie w tym ostatnim aspekcie, ponieważ na wiosnę i lato mogliśmy oglądać pawia, a teraz stado ptaków niczym ożywione rzeźby partneruje modelom w prezentacji nowych projektów włoskiego kreatora.

 

Za realizację zdjęć oraz reżyserię filmu odpowiadał po raz kolejny Glen Luchford, a dyrektorem artystycznym został Christopher Simmonds. Stylizacją bogatych zestawów zajęła się Jane How, a zaprezentowali je Anton Toftgard, Eva Minaeva, Fionnan Byrne-Perkins, Laura Hagested, Lia Pavlova, Lucas Dambros, Nicole Atieno oraz Polina Oganicheva.

 

Alessandro Michele zrobił piorunujące wrażenie swoim debiutem i będzie mu coraz trudniej prześcigać się samemu ze sobą. Trzeba jednak przyznać, że nie zwalnia tempa, a gorączka Gucci trwa nieprzerwanie od roku!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja