lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > GREG NAWRAT W SESJI DLA L’OFFICIEL HOMMES UKRAINE
Lamode.info

GREG NAWRAT W SESJI DLA L’OFFICIEL HOMMES UKRAINE

GREG NAWRAT W SESJI DLA L’OFFICIEL HOMMES UKRAINE

Dodane przez Redakcja
11 Październik '14

W swojej karierze chodził już po wybiegach dla takich domów mody jak Moschino, Ermenegildo Zegna czy Prada, a ostatnio sięgnęła po niego w najnowszej kampanii rodzima marka CCC. Teraz zdjęcia z nim w roli głównej możemy oglądać na łamach ukraińskiego wydania L’Officiel Hommes. Mowa oczywiście o jednym z najbardziej obiecujących i zapracowanych polskich modeli, Gregu Nawracie.

 

W edytorialu zrealizowanym dla ukraińskiego magazynu zaprezentowano go w niezwykle eleganckiej odsłonie. Nuty nonszalancji i miejskiego charakteru dodają mu sportowe elementy garderoby, a uwagę przyciągają ciekawe połączenia faktur, świetne zestawienia prostych golfów z szerokimi spodniami i stonowana paleta barw idealnie korespondują z jesiennym klimatem sesji zdjęciowej i urodą polskiego modela. Nie zabrakło też ponadczasowej klasyki w postaci minimalistycznych płaszczy i świetnie skrojonych marynarek.

 

Efekty końcowe sesji są rezultatem współpracy polskiego zespołu. Fotograf Michał Kar połączył siły ze stylistą Pawłem Kędzierskim, fryzury stworzył mieszkający na co dzień w Warszawie Gor Duryan, a za produkcję odpowiadał Wojciech Szauliński.

 

Brawo!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja