PL / EN
GIGI HADID I ZAYN MALIK NA OKŁADCE VOGUE’A

GIGI HADID I ZAYN MALIK NA OKŁADCE VOGUE’A

Sprawdźcie, kto jest trzecim bohaterem tej dynamicznej, wibrującej kolorem sesji!

GIGI HADID I ZAYN MALIK NA OKŁADCE VOGUE’A

Dla najgorętszej pary branży, jak mówi się o związku Gigi Hadid i Zayna Malika, okładka biblii mody była tylko kwestią czasu. Wcześniejsze wspólne projekty, na czele z sesją, w której modelka wystąpiła w roli fotografa, a jej partner – modela prezentującego linię ubrań własnego autorstwa pod szyldem Versace, wskazują na to, że ambicje duetu sięgają wysoko.

SAINT LAURENT - VIDEO KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2017

GIGI HADID I ZAYN MALIK W SESJI DLA MAGAZYNU VOGUE

Gigi Hadid i Zayn Malik, a także młodszy brat modelki - Anwar, pozują w projektach z najnowszych kolekcji Prady, Marca Jacobsa i Gucci. Barwna, dynamiczna sesja dla sierpniowego numeru Vogue’a to dzieło duetu Inez & Vinoodh.

GIGI HADID W OBIEKTYWIE DUETU INEZ VINOODH

Holenderski duet fotograficzny z 25-letnim stażem, do panteonu uwiecznionych przez siebie osobowości niniejszym dopisuje przedstawicieli nowej fali w modelingu i ogólniej – branżowych gwiazd.

Sukces każdego z nich plus ilość followersów na Instagramie oscylująca wokół sumy ponad 35 milionów (Gigi) i ponad 23 miliony (Zayn), czyni z nich swego rodzaju ikony; zdublowanie tej siły we wspólnym projekcie (prawie 60 milionów) stwarza mieszankę o niebywałej sile rażenia i zasięgu.

Macie pomysł, do czego aspiruje para Gigi + Zayn, mając na koncie najbardziej prestiżową okładkę z możliwych?

ZOBACZ TEŻ: TOP 10 NAJLEPSZYCH STYLISTÓW W BRANŻY

 

video

DIOR JESIEŃ ZIMA 2018/19

tagi: Gigi Hadid | Zayn malik | Vogue | Anwar Hadid |

podobne artykuły