lamode > MODA POLSKA > NEWSY > GEORGIA MAY JAGGER W OKŁADKOWEJ SESJI DLA W KOREA AUTORSTWA MAĆKA KOBIELSKIEGO
Lamode.info

GEORGIA MAY JAGGER W OKŁADKOWEJ SESJI DLA W KOREA AUTORSTWA MAĆKA KOBIELSKIEGO

GEORGIA MAY JAGGER W OKŁADKOWEJ SESJI DLA W KOREA AUTORSTWA MAĆKA KOBIELSKIEGO

Dodane przez Kinga Nowicka
21 Sierpień '14

W ramach zachwytów nad najnowszymi wrześniowymi okładkami i sesjami najważniejszych tytułów w branży, nie mógł umknąć nam również najświeższy numer W Korea. Tym bardziej, że za sesję okładkową tego właśnie tytułu, odpowiadał jeden z najzdolniejszych polskich fotografów, czyli Maciek Kobielski.

 

Z kolei gwiazdą edytorialu „I Am a K Model”, została córka jednego z najpopularniejszych muzyków w historii, a ostatnio także gwiazda jesienno-zimowej kampanii marki Reserved – Georgia May Jagger. Modelka od kilku miesięcy, coraz to nowszymi projektami, utwierdza nas w przekonaniu, że jest jednym z najgorętszych nazwisk w branży. Tym razem, pod wodzą Kobielskiego, stała się bohaterką niezwykle oryginalnych, czystych i minimalistycznych kadrów.  

 

Ogromną rolę odegrały w tej sesji rekwizyty oraz tło. W efekcie, można odnieść wrażenie, że fotograf niejako wtargnął do prywatnego mieszkania Jagger, a stylista Ethel Park podrzucił modelce zupełnie przypadkowe ubrania. To wszystko nadaje zdjęciom bardzo personalny wydźwięk, który stylistycznie, kojarzyć może nam się trochę z najnowszą jesienno-zimową kampanią marki Céline. 

 

Zajrzyjcie do galerii i koniecznie zobaczcie wszystkie zdjęcia!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja