lamode > URODA > ZAPACHY > GEORGIA MAY JAGGER NOWĄ TWARZĄ ZAPACHU „ANGEL” THIERRY MUGLER
Lamode.info

GEORGIA MAY JAGGER NOWĄ TWARZĄ ZAPACHU „ANGEL” THIERRY MUGLER

GEORGIA MAY JAGGER NOWĄ TWARZĄ ZAPACHU „ANGEL” THIERRY MUGLER

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
07 Maj '14

Widać, że brytyjska modelka Georgia May Jagger konsekwentnie podąża drogą swojej matki Jerry Hall. Niedawno, świat obiegła informacja, że została ona nową twarzą zapachu „Angel” marki Thierry Mugler – tego samego, jaki w latach 1995 – 1997 promowała Hall.

 

„Moja matka była muzą Muglera i pojawiała się regularnie w jego paryskich pokazach. Mam cudowne wspomnienia, związane z tym zapachem oraz zaangażowaniem mojej matki w życie marki Mugler. To dla mnie wyjątkowe uczucie móc podążać jej śladami” – skomentowała swoją nową współpracę Georgia May Jagger.

 

„Przed dwadzieścia lat, Angel stał się kultowym zapachem wśród dziesięciu światowych bestsellerów. Dziś, chcemy uczynić muzą Angel osobę godną jego śmiałości i wspaniałości. Georgia May Jagger jest charyzmatyczną i piękną kobietą, która łączy w sobie wrodzony urok z rockowym usposobieniem” - powiedziała Sandrine Groslier, globalna dyrektor Clarins Frangrance Group.

 

Sesja autorstwa Sølve Sundsbø, promująca zapach „Angel”, jaka odbyła się w grudniu zeszłego roku, światło dzienne ujrzy już 23 czerwca, a jako reklama telewizyjna pojawi się we wrześniu.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja