lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > GANT - ŚLUBNA KAMPANIA WIOSNA LATO 2014
Lamode.info

GANT -  ŚLUBNA KAMPANIA WIOSNA LATO 2014

GANT - ŚLUBNA KAMPANIA WIOSNA LATO 2014

Dodane przez Redakcja
03 Luty '14

Znana z przywiązania do tradycji i klasyki marka GANT, zaprasza swoich wielbicieli na wyjątkowe przyjęcie weselne. Na ceremonii spotkają się wszyscy – rodzina, przyjaciele z dzieciństwa i bliżsi znajomi. W garderobie panny młodej, według zwyczaju, nie może oczywiście zabraknąć czegoś niebieskiego, pożyczonego i nowego.

 

 

Gwiazdą na ślubnym kobiercu okazuje się Sasha Pivovarova – pochodząca z Moskwy modelka. Panna młoda przed obiektywem Mikaela Janssona prezentuje się czarująco. Na fotografiach przypominających kadry z filmu weselnego możemy zobaczyć wszystkie etapy organizacji ślubu - przygotowania, uroczystość i wesele. Wszystko oczywiście w świetnym stylu - od idealnie skrojonych, eleganckich garniturów, które prezentował na sobie zarówno pan młody jak i drużbowie, po delikatne i zwiewne sukienki druhen w pastelowych odcieniach błękitu i beżu, doskonale wpasowujących się w atmosferę ciepłego, wiosennego dnia.

 

 

Najnowsza kampania to kwintesencja klasycznej elegancji. Zobaczcie koniecznie film reklamowy oraz zdjęcia zakochanej pary. 

 

 

                                                                                                                              źródło: youtube.com  

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja