lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > GALA FINAŁOWA „PRZYŁAPANI NA MODZIE 2013” W GALERII KRAKOWSKIEJ
Lamode.info

GALA FINAŁOWA „PRZYŁAPANI NA MODZIE 2013” W GALERII KRAKOWSKIEJ

GALA FINAŁOWA „PRZYŁAPANI NA MODZIE 2013” W GALERII KRAKOWSKIEJ

Dodane przez Kinga Rylska
06 Luty '14

Jak mawiała słynna ikona mody, Coco Chanel Moda, w której nie można wyjść na ulicę, nie jest modą”. Tym razem moda prosto z ulicy zawitała do Krakowa. Z myślą o miłośnikach streetowych stylizacji Galeria Krakowska w sobotę 25. stycznia, zorganizowała uroczyste podsumowanie akcji „Przyłapani na modzie 2013”, podczas której wybrano najciekawsze stylizacje ostatniego roku.

 


Akcja organizowana jest przez Galerię Krakowską od 2011 r. Dwa razy w miesiącu w alejkach Galerii, a także na Placu Jana Nowaka-Jeziorańskiego twórcy akcji wraz z fotografem szukają ciekawie ubranych osób. W poszczególnych miesiącach akcji zapraszani byli: projektantka Anna Pirowska, blogerzy: Jessica Mercedes, Alicepoint oraz dziennikarze modowi, którzy wybierali najciekawiej ubranych gości Galerii.

 

 

Podczas gali na scenie zaprezentowali się młodzi ludzie, wyróżnieni przez organizatorów i ekspertów mody, którzy walczyli o tytuł najciekawiej ubranej osoby 2013 roku. Jury, w składzie Ryszard Wysokiński – dyrektor Galerii Krakowskiej, Anna Pirowska – projektantka, autorka marki DRESSAP, Alicja Zielasko – topowa blogerka modowa, autorka bloga Alicepoint oraz Justyna Stuglik – stylistka z grupy GOShA Team, wybrało najlepiej ubraną kobietę 2013Ewelinę Pałajską oraz najlepiej ubranego mężczyznę 2013Igora Linera.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja