lamode > MODA POLSKA > OSOBOWOŚCI > GABRYSIA – NOWA TWARZ AGENCJI D’VISION
Lamode.info

GABRYSIA – NOWA TWARZ AGENCJI D’VISION

GABRYSIA – NOWA TWARZ AGENCJI D’VISION

Dodane przez Redakcja
16 Październik '14

Warszawskie D’Vision to jedna z najlepszych i najbardziej profesjonalnych agencji modelek w Polsce. Odpowiada za karierę docenianych i znanych na całym świecie polskich sław modelingu m.in. Anji Rubik czy Zuzanny Bijoch. Młodziutka Gabrysia nie mogła więc trafić lepiej! W dodatku ma odpowiednie warunki by zostać modelką - niesamowitą urodę, 179 cm wzrostu i wymiary 85-62-89. Jej oryginalne rysy twarzy przejawiają się w pełnych ustach, ciekawych kościach policzkowych i wielkich, pięknych oczach. Za sobą ma już pierwsze testy i jest w trakcie rozbudowywania portfolio pod szyldem D'Vision.

 

Co ciekawe, o karierze w modelingu myślała od zawsze. A co robi w wolnym czasie? Ta pochodząca z Oświęcimia nastolatka interesuje się wizażem i fotografią oraz uwielbia zwiedzać. Bycie modelką i ciągłe podróże towarzyszące tej pracy z pewnością dadzą możliwość rozwijania tych pasji, zwłaszcza zgłębiania kultur innych krajów. To właśnie wyjazdy, okazja do nawiązywania kontaktów z nowymi ciekawymi ludźmi oraz chęć do poznania świata mody „od kuchni” zachęciły ją, by wysłać zgłoszenie do warszawskiej agencji modelek.

 

Młody wiek i skutecznie przykuwająca uwagę twarz - to połączenie podpowiada nam, że należy uważnie śledzić poczynania początkującej modelki. Życzymy Gabrysi wielu sukcesów, a Was zapraszamy do obejrzenie jej pierwszych zdjęć!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja