lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > FUTURYSTYCZNA KASIA STRUSS NA OKŁADCE LISTOPADOWEGO WSJ
Lamode.info

FUTURYSTYCZNA KASIA STRUSS NA OKŁADCE LISTOPADOWEGO WSJ

FUTURYSTYCZNA KASIA STRUSS NA OKŁADCE LISTOPADOWEGO WSJ

Dodane przez Redakcja
31 Październik '12

Na stronach listopadowego wydania WSJ możemy oglądać futurystyczną sesję z udziałem naszej rodaczki Kasi Struss. Sesja autorstwa Claudii Knoepfel i Stefana Indlekofera przedstawia modelkę w kosmicznej odsłonie. Polka na każdym zdjęciu pozuje w zestawie ubrań, które swoim wyglądem przypominają stroje przybyszy z innej planety.

 

Wzorem do powstania tego edytorialu były prace Oskara Schlemmera. Niemiecki artysta, który związany był ze szkołą Bauhausu, zasłyną dzięki pracy przy Tragicznym Balecie. W tym scenicznym przedstawieniu Schlemmer przemienił tancerzy w geometrycznej figury. Sesję zdjęciową w najnowszym WSJ nazwano Future Perfect.

 

Kasia Struss, zgodnie z duchem inspiracji, została ubrana w kreacje nawiązujące do kostiumów z baletu. Wybrano m.in. te z kolekcji Alexandra McQueena, Prady. Top modelka miała na sobie również różowy płaszcz i spódnicę Comme des Garçons, top Céline i sukienkę projektu  Balenciaga. Dodatkowo, by wzmocnić pozaziemski efekt, Kasi doczepiono do brwi kolorowe kamyki oraz pofarbowano włosy na różowy kolor.

 

W naszej galerii przedstawiamy Wam Kasię Struss w roli kosmitki.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja