lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > FULLOFSTYLE.PL – DZIEŃ OTWARTY PEŁEN MODY. JUŻ WIEMY, KTO BĘDZIE NOWĄ TWARZĄ BUTIKU!
Lamode.info

FULLOFSTYLE.PL – DZIEŃ OTWARTY PEŁEN MODY. JUŻ WIEMY, KTO BĘDZIE NOWĄ TWARZĄ BUTIKU!

FULLOFSTYLE.PL – DZIEŃ OTWARTY PEŁEN MODY. JUŻ WIEMY, KTO BĘDZIE NOWĄ TWARZĄ BUTIKU!

Dodane przez Marta R.
12 Grudzień '11

Internetowy butik Full Of Style postanowił swoim klientom przygotować świąteczną  niespodziankę i na jeden dzień „wyjść” z sieci do realnego świata. 5. Grudnia w warszawskim studio Makata zorganizował dzień otwarty, podczas którego na przybyłych klientów czekało mnóstwo niecodziennych atrakcji. Pierwszą z nich była możliwość zostania twarzą kolejnej kampanii Full Of Style. Na casting zgłosiły się dziewczyny z większym i mniejszym doświadczeniem w modelingu. W  skład jury oprócz przedstawicieli butiku weszła też właścicielka jednej z najsłynniejszych polskich agencji Gaga Models – Kasia Sawicka, projektantka mody Wiola Wołczyńska, bloggerka Harel oraz przedstawicielka naszej redakcji. W wyniku bardzo zgodnych i mało burzliwych obrad zwyciężczynią została Iza, która na castingu pojawiła się, jak twierdzi zupełnie spontanicznie – już w styczniu weźmie udział w profesjonalnej sesji zdjęciowej portalu. Jury doceniło jeszcze dwie kandydatki rudowłosą Paulinę i drobniutką Monikę – obie dziewczyny w kolejnych miesiącach również będą miały szansę na kampanię dla Full Of Style.

 

Po skończonych obradach przyszedł czas na zakupy - kolekcje polskich projektantów to w końcu świetny pomysł zarówno na prezent, jak też idealna alternatywa dla ubrań z sieciowych sklepów na sylwestrowe szaleństwo.

 

Dzień z Full Of Style upłynął w luźnej atmosferze - pod znakiem mody, stylu i świątecznych zakupów u polskich projektantów – oby więcej takich akcji!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja