lamode > MODA POLSKA > MARKI > FRIENDS WITH BENEFITS – ZOBACZCIE CO SIĘ ZA TYM KRYJE!
Lamode.info

FRIENDS WITH BENEFITS – ZOBACZCIE CO SIĘ ZA TYM KRYJE!

FRIENDS WITH BENEFITS – ZOBACZCIE CO SIĘ ZA TYM KRYJE!

Dodane przez Marta R.
24 Grudzień '11

Na polskim rynku niczym grzyby po deszczu pojawiają się kolejne modowe marki. Jak wiele z nich przetrwa próbę czasu i sprosta realiom rynku, to pozostaje zawsze wielką niewiadomą. Jednak poznańskiemu labelowi Friends with Benefits osobiście wróżymy duży sukces. Dlaczego? To proste, Urszula Kaczmarek i Magda Jarmołowicz - projektantki, które tworzą brand - dokładnie przemyślały swoją strategię.

 

 

Po pierwsze są mocne założenia - Jak mówią dziewczyny: Friends with Benefits powstało z połączenia przyjaźni i interesów, dwóch odmiennych punktów widzenia, dwóch różnych sylwetek (jabłka i gruszki) oraz dwóch różnych kobiet (blondynki i brunetki).

 

Po drugie jest jasna wizja i wyraźnie sprecyzowany cel – FwB chcą być alternatywą z jednej strony dla masowych ubrań z sieciowych sklepów, z drugiej zaś dla drogich kolekcji od designerów – lokując się po środku, trafiają idealnie w niszę!

 

Po trzecie jest świetna kolekcja – nowoczesna, geometryczna i do tego dla każdej, nie tylko idealnej, figury! Ale aby się o tym przekonać po prostu zajrzyjcie do galerii!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja