lamode > MODA POLSKA > KOLEKCJE > FRIENDS WITH BENEFITS – LOOKBOOK KOLEKCJI NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011
Lamode.info

FRIENDS WITH BENEFITS – LOOKBOOK KOLEKCJI NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

FRIENDS WITH BENEFITS – LOOKBOOK KOLEKCJI NA SEZON JESIEŃ ZIMA 2011

Dodane przez Marta R.
28 Grudzień '11

Styliści definiują sylwetki dzieląc je na poszczególne owoce – jabłko, gruszka lub figury geometryczne – trójkąt, koło – jakie ma to znaczenie w przypadku doboru garderoby? Podobno bardzo duże, niestety polscy designerzy zdawali się często zapominać o tych zasadach i w swoich kolekcjach hołdowali jedynie sylwetce idealnej.

 

Friends with Benefits to propozycje skierowane do osób chcących wyglądać nowocześnie i bezpretensjonalnie, dla których moda jest nie tylko formą sztuki, ale też zabawą. Poszczególne modele w kolekcji na sezon jesień zima 2011, w większości są oversize, co umożliwia ich aranżację na  bardzo różne sposoby, a tym samym dopasowanie do poszczególnych typów kobiecych sylwetek.

 

Asymetria czy marszczenia odciągają uwagę od niedoskonałości figury, a zabawne kokardy nadają całości stylu glamour z lekkim przymrużeniem oka.  Zdecydowanym atutem jest również bazowa kolorystyka, a brak deseni, sprawia, że na pierwszy plan wysuwają się fasony, które zachwycają przemyślaną geometrią i współczesną formą. To pierwsza kolekcja nowego polskiego labelu, który naszym zdaniem ma spore szanse na sukces!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja