lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > FREJA BEHA ERICHSEN PROJEKTANTKĄ?
Lamode.info

FREJA BEHA ERICHSEN PROJEKTANTKĄ?

FREJA BEHA ERICHSEN PROJEKTANTKĄ?

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
23 Sierpień '13

Ostatnio dowiedzieliśmy się, że duńska modelka nie planuje podbijać wybiegów zbliżających się Tygodni Mody. Okazuje się, ze gwiazda pokazów mody, kampanii i pierwszych stron magazynów, nie bez powodu usunęła się w cień i co więcej, wcale nie odpoczywa. Choć w pracy modelki ma nieco luźniejszy grafik, na liście jej przyszłych planów pojawiły się nowe obowiązki. A mianowicie – projektowanie mody.

 

Freja Beha Erichsen współpracuje z projektantami marki MotherLelą Becker i Timem Kaedingiem przy tworzeniu ich najnowszej kolekcji, która będzie miała swoją premierę już we wrześniu. Projekty doskonale pasują do jej rockowego stylu. Pojawią się w niej m.in. wąskie spodnie dżinsowe, batystowe koszule oraz kurtki z syntetycznej skóry.

 

„Uznałam, że czuję się na siłach tworzyć coś, co noszę na co dzień, bo jak wiadomo nie jestem projektantką” - przyznaje.

 

10 % zysków ze sprzedaży kolekcji Mother, zostanie podarowana organizacji charytatywnej Lekarze Bez Granic, z którą Erichsen współpracuje od kilku lat.

 

Czy debiut otworzy nowy rozdział w życiu duńskiej modelki? Poczekamy, zobaczymy. 

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja