lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > FLORENCE WELCH NA OKŁADCE BRYTYJSKIEGO VOGUE
Lamode.info

FLORENCE WELCH NA OKŁADCE BRYTYJSKIEGO VOGUE

FLORENCE WELCH NA OKŁADCE BRYTYJSKIEGO VOGUE

Dodane przez Marta R.
03 Styczeń '12

Florence Welch bez wątpienia jest jednym z objawień roku 2011, nie tylko pod kątem muzycznym, ale również modowym. Rudowłosa Brytyjka o elektryzującej urodzie stała się muzą wielu projektantów i ulubienicą światowych domów mody. Piosenkarka w ciągu jednego roku była inspiracją do jesienno – zimowej kolekcji Gucci, a podczas Paris Fashion Week wystąpiła  na pokazie Chanel – śpiewając na żywo jeden ze swoich utworów.

 

Taki sukces nie mógł zostać niezauważony przez najważniejszy w branży magazyn. Zdjęcie z Florence Welch zdobi więc okładkę styczniowego numeru British Vogue (nr 01/2012), a w środku znajduje się obszerny artykuł ilustrowany fotografiami autorstwa Mario Testino.

 

Testino udało się uchwycić to, co w piosenkarce najbardziej cenią projektanci - wyrazistą osobowość, klasę i własny styl, którego nie da się stłumić nawet najpiękniejszymi kreacjami. W zwiewnych sukniach z najnowszych kolekcji Lanvin, Marchesa czy Alexander McQueen, Florence wciąż pozostaje wierna swojej retro stylistyce.

 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja