lamode > MODA POLSKA > MARKI > FISZ DLA REEBOK CLASSIC - LIMITOWANA KOLEKCJA BUTÓW
Lamode.info

FISZ DLA REEBOK CLASSIC - LIMITOWANA KOLEKCJA BUTÓW

FISZ DLA REEBOK CLASSIC - LIMITOWANA KOLEKCJA BUTÓW

Dodane przez Ismena Dąbrowska
11 Kwiecień '13

Dokładnie 30 lat temu Reebok stworzył model Classic Leather, który wpisał się w historię ulicznej mody. Z tej okazji już w sklepach pojawiła się jego limitowana wersja! Projekt stworzony został przez Fisza – jednego z najzdolniejszych polskich muzyków.

 

Skąd taki pomysł? Marka uzasadnia, że Fisz w swoich muzycznych działaniach zawsze stawiał na ich unikalny charakter i przełamywanie stereotypów. Dlatego obuwie powstałe w ramach tej współpracy jest odważne i nowoczesne, ale wciąż widać w nim poszanowanie klasyki – podobnie jak w jego twórczości. Do wielu lat historii i komfortu muzyk dodał swój indywidualizm i oryginalność.

 

A co on sam uważa o tym modelu? „Określenie „klasyczny” mocno się w ostatnich czasach zdewaluowało - nikogo nie dziwi, gdy płyta jest nazywana klasyczną miesiąc po wydaniu. W przypadku Classic Leather nie ma mowy o takim nadużyciu, to rzeczywiście klasyczny model, który na swoją pozycję pracował przez trzy dekady.”


Rocznicowy projekt dostępny będzie w wybranych sklepach w Polsce. Jak Wam podoba się nowa, polska wersja buta stworzonego trzy dekady temu?

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja