PL / EN
FINAŁ KONKURSU HOOK #SCOUT_ME

FINAŁ KONKURSU HOOK #SCOUT_ME

Wiemy już, kto pojawi się w nowej kampanii Łukasza Jemioła! Poznajcie laureatów konkursu Hook #SCOUT_ME!

8 miast, 5-osobowe jury, 470 uczestników, z czego 225 chłopców i 215 dziewcząt, a w finałowej czołówce - 50 najbardziej wyróżniających się kandydatów. W sobotę 30 maja miał miejsce finał trwającego prawie miesiąc konkursu Hook #SCOUT_ME organizowanego przez Jukasza Jemioła. Jego celem było wyłonienie dwóch twarzy do najnowszej kampanii marki.

 

Spośród ścisłej czołówki, w której znalazły się osoby spełniające warunki - 173cm wzrostu i wiek od 14 do 22 lat w przypadku dziewczyn, oraz minimum 182cm wzrostu i przedział wiekowy 18-25 męskiej części - bohaterów kolejnej kampanii Łukasza Jemioła wybierał oczywiście sam projektant, a także skauterzy paryskiej agencji NEW MADISON Phonethip Sisavath oraz Benjamin Droscher, którzy przylecieli do Polski specjalnie na casting finałowy, a także agentki agencji HOOK Agnieszka Pilarczyk i Ewa Fiwek. Zdaniem jury najlepsi okazali się 16-letnia Zuzanna Afrykańska z Warszawy oraz 25-letni Marcin Jaroszyński ze Szczecina. Oprócz kampanii jesień zima 2015/2016 Zuza i Marcin otrzymali też możliwość podpisania kontraktu z jedną z międzynarodowych agencji.

 

Zuzanna, która do konkursu trafiła przez zbieg okoliczności - przechodząc obok butiku Łukasza Jemioła przy Mokotowskiej 26, kiedy akurat odbywał się casting, oraz Marcin, namawiany do zgłoszenia się do konkursu przez swoich znajomych, na wybiegu zadebiutują we wrzeniu tego roku, a do Paryża wyjadą jeszcze w tym miesiącu. Na specjalne zaproszenie Łukasza Jemioła w sesji zdjęciowej zobaczymy także Grzegorza Tlałkę z Nysy. 

video

CHANEL MAKEUP CRUISE 2018

tagi: Hook #SCOUT_ME | Łukasz Jemioł | konkurs | finał konkursu Hook #SCOUT_ME | Łukasz Jemioł |

podobne artykuły