lamode > MODA ZAGRANICZNA > NEWSY > FILMOWE WYDANIE W MAGAZINE – LUTY 2014
Lamode.info

FILMOWE WYDANIE  W MAGAZINE – LUTY 2014

FILMOWE WYDANIE W MAGAZINE – LUTY 2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
07 Styczeń '14

Wielkimi krokami zbliża się 86. ceremonia rozdania Oscarów, która odbędzie się już 2 marca. Zanim jednak poznamy nowych laureatów nagrody Akademii, przypomnijmy sobie, kto w zeszłym roku wstrząsnął światową branżą filmową. Zadanie postanowił ułatwić nam W Magazine, który poświęcił swój lutowy numer najważniejszym aktorkom i aktorom 2013 roku.

 

Zeszłoroczne zdobywczynie OscaraJennifer Lawrence i Amy Adams,  gwiazda filmu Woody’ego Allena, „Blue Jasmine”Cate Blanchett, znana dziennikarka oraz odtwórczyni jednej z głównych ról w „Kamerdynerze” Lee DanielsaOprah Winfrey, aktor Matthew McConaughey oraz Lupita Nyong’o, którą już niedługo zobaczymy w najnowszym filmie Steve’a McQueena„12 Years a Slave”, pojawili się na sześciu okładkach lutowego wydania W Magazine, przed obiektywem Juergena Tellera.

 

Dodatkowo, w magazynie znajdziemy sesję zdjęciową niemieckiego fotografa, w której pojawili się m.in. Scarlett Johansson, Olivia Wilde, Amanda Seyfried, Jared Leto, James Franco, Matthew McConaughey, Lea Seydoux i Joseph Gordon-Levitt.


Wszystkie zdjęcia znajdziecie w naszej galerii. 

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja