lamode > COMMUNITY > LAMODE POLECA > FESTIWAL KULTURY ALTERNATYWNEJ POZOR! MULTI ART EXPERIENCE 2012
Lamode.info

FESTIWAL KULTURY ALTERNATYWNEJ POZOR! MULTI ART EXPERIENCE 2012

FESTIWAL KULTURY ALTERNATYWNEJ POZOR! MULTI ART EXPERIENCE 2012

Dodane przez Redakcja
02 Sierpień '12

Wrzesień to nie tylko czas światowych fashion weeks, ale również innych wydarzeń modowych. Także w Polsce, a dokładnie do Bielska-Białej zawitają moda, muzyka i sztuka, bowiem w dniach 11-15 września będzie mieć miejsce POZOR! Multi Art Experience, festiwal kultury alternatywnej, w ramach którego odbędzie się kilkadziesiąt koncertów muzycznych, warsztatów, wykładów, wystaw, projekcji filmowych oraz targi mody.


Program festiwalu obejmie cztery niezależne strefy: Music, Fashion, Art i Extreme i odbędzie się w dwupoziomowym, post-industrialnym klubie BackStage, który usytuowany jest w ścisłym centrum Bielska-Białej.POZOR! ART to okazja dla wszystkich do bliskiego zetknięcia się ze sztuką współczesną. Ponad 650m2 post-industrialnej przestrzeni zostanie oddane twórcom młodego pokolenia, którzy wypełnią ją interaktywnymi instalacjami wizualnymi, wystawami fotografii, pokazami filmowymi czy działaniami z zakresu szeroko rozumianego street artu. Strefa uruchomiona zostanie w dniach od 11 do 13 września, będzie dawała możliwość aktywnego uczestnictwa gości festiwalu w procesach twórczych poprzez szereg warsztatów, debat, wykładów czy inspirujących spotkań organizowanych przy współpracy stowarzyszeń oraz przedstawicieli trzeciego sektora z całego kraju.

 


POZOR! FASHION to spotkanie z miejską, niezależną modą. Strefa zostanie uruchomiona w dniach od 14 do 15 września i będzie oferowała m.in. dwudniowy showroom. Będzie można w niej znaleźć sklepy z odzieżą, rękodziełem oraz wzornictwem młodych, zdolnych, a przede wszystkim, wiodących projektantów oraz brandów odzieżowych. Program będzie wzbogacony o ciekawe warsztaty i debaty pod kuratelą znanych osobistości ze świata mody.

 

 

FESTIWAL KULTURY ALTERNATYWNEJ POZOR! MULTI ART EXPERIENCE 2012fot. materiały prasowePOZOR! EXTREME to zaś dodatkowa strefa zainstalowana na pofabrycznym placu o powierzchni 2500m2, usytuowanym przed budynkiem klubu, będzie oferować m.in. całodniowy jam bmx’owy i skateboardowy na jedynej w Polsce skoczni typu FlyBag, a także profesjonalny tor do zdobywającego coraz większą popularność skimboardu.POZOR! MUSIC to natomiast najważniejsza strefa festiwalu - trzy niezależne sceny muzyczne oferujące występy kilkudziesięciu uznanych polskich i zagranicznych producentów, a także widowiska muzyczne zespołów, prezentujących najświeższe trendy w eksperymentalnej muzyce elektronicznej. Fani wszelakiej maści muzyki z pogranicza Electronic Dance Music jak i jej odłamów, będą mogli cieszyć nie tylko uszy, ale także oczy dzięki zróżnicowanej oprawie wizualnej zarówno w formie pokazów wideo jak i mappingu.


Bilety na festiwal można kupić za pośrednictwem serwisu TicketPro i Muno.pl, a także bezpośrednio na stronie festiwalowej www.pozorfestival.pl.Uwaga! Dla pierwszej osoby, która wyśle do nas maila na adres karolina.kucharska@lamode.info, przygotowaliśmy karnet wejściowy na POZOR! Multi Art Experience. Czekamy na zgłoszenia!

 

Miło jest nam poinformować, że karnet trafi w ręce Pani Katarzyny J. z Warszawy.

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja