lamode > MODA ZAGRANICZNA > KOLEKCJE > FESTIWAL KOLORÓW W KOLEKCJI S.OLIVER NA SEZON WIOSNA LATO 2012 – LET’S ROCK
Lamode.info

FESTIWAL KOLORÓW W KOLEKCJI S.OLIVER NA SEZON WIOSNA LATO 2012 – LET’S ROCK

FESTIWAL KOLORÓW W KOLEKCJI S.OLIVER NA SEZON WIOSNA LATO 2012 – LET’S ROCK

Dodane przez Artykuł promocyjny
29 Luty '12

Kolor, kolor i jeszcze raz kolor. Po szarej i smutnej zimie wszyscy z utęsknieniem wyczekują odrobiny radości w kolekcjach na sezon wiosna lato 2012. Miłośnicy casualu i dobrych jakościowo ubrań w klimacie street wearu znajdą go wśród najnowszych propozycji S.Oliver. Na co przede wszystkim stawia marka?

 

Kluczowym elementem w kolekcji The Festival of Colors są spodnie. W nadchodzącym sezonie kolejny już raz gorącym trendem będą chinosy, zarówno w wersji dla pań i panów, jak i klasyczne jeansy. Klasyczne jednak tylko z kroju, ich kolorystyka odbiegać będzie bowiem od standardowych odcieni blue. Malinowy, pistacjowy, chabrowy, mandarynkowy, cytrynowy – kolory, w jakich dostępne będą poszczególne modele można by wymieniać niemal w nieskończoność. Barwne „doły” warto zestawić z nieco bardziej stonowanymi t-shirtami i koszulkami, a całość stylizacji zwieńczyć chustą w geometryczne wzory.

 

 

 

Kolekcja S.Oliver na sezon wiosna lato 2012fot. materiały prasowe

 

 

 

Tak bezpretensjonalny look świetnie sprawdzi się zwłaszcza podczas wiosennych i letnich festiwali muzycznych, a tych nie brakuje zarówno w Polsce jak i u naszych najbliższych sąsiadów. Z pewnością warto w kalendarzu zarezerwować datę 01. czerwca, kiedy to odbędzie się Rock am Ring – największy festiwal w Niemczech, którego głównym sponsorem jest S.Oliver.


Luz, styl i wygoda – jeśli jesteście zwolennikami takiego podejścia do mody, koniecznie zajrzyjcie do salonów S.Oliver. Wasze stylizacje na pewno nie pozostaną niezauważone – Let’s Rock!

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja