lamode > GWIAZDY > WYDARZENIA > FESTIWAL FILMOWY W CANNES 2013 – GWIAZDY W KREACJACH BURBERRY
Lamode.info

FESTIWAL FILMOWY W CANNES 2013 – GWIAZDY W KREACJACH BURBERRY

FESTIWAL FILMOWY W CANNES 2013 – GWIAZDY W KREACJACH BURBERRY

Dodane przez Ismena Dąbrowska
27 Maj '13

Setki gości, kilkanaście filmów, konferencji prasowych i rozdanych nagród, 11 dni kina na najwyższym poziomie oraz kreacji od najlepszych projektantów. Festiwal Filmowy w Cannes już za nami!

 

Już po raz dwudziesty podczas tego wydarzenia odbyła się gala charytatywna Cinema Against AIDS, organizowana przez fundację amfAR, którą uświetnił pokaz The Ultimate Gold Collection pod batutą Carine Roitfeld i Naomi Campbell. Z tej okazji marka Burberry stworzyła złoty, cekinowy trencz, który na wybiegu zaprezentowała amerykańska modelka Angela Lindvall. To jedna z czterdziestu kreacji zaprezentowanych tego wieczoru. Cały dochód uzyskany z imprezy przeznaczony zostanie na walkę z AIDS.

 

Na festiwalu w kreacji domu mody Burberry pojawiła się także Cara Delevingne, która wyglądała zachwycająco w czarnej, koronkowej sukni odsłaniającej plecy. To właśnie do niej dobrała wyrazistą i drogocenną diamentową biżuterię Chopard, która została później skradziona. Również na projekt angielskiej marki postawił producent filmowy Mohammed Al Turki, który zaprezentował się w świetnie skrojonym garniturze.

 

 

66. Festiwal Filmowy w Cannes już za nami, a my już nie możemy doczekać się przyszłorocznych kreacji!

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja