lamode > MODA ZAGRANICZNA > MARKI > FENDI - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

FENDI  - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

FENDI - KAMPANIA JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
19 Sierpień '14

Palazzo della Civiltà Italiana (Pałac Kultury Włoskiej), zwany również Kwadratowym Koloseum to jedna z najbardziej reprezentatywnych budowli przełomu lat 30. i 40. Pałac zaprojektowany przez Giovanniego Guerriniego, Ernesto Lapadulę i Mario Romano był wzorowany na słynnym antycznym Amfiteatrze Flawiuszów. To właśnie jego nowoczesna kubiczna architektura posłużyła za scenografię najnowszej kampanii włoskiej marki Fendi.

 

Bohaterkami sesji wizerunkowej jesienno-zimowej kolekcji 2014/2015 zostały Nadja Bender i Ashleigh Good. Modelki pojawiły się przed obiektywem Karla Lagerfelda, prezentując na sobie parki, płaszcze i kurtki z futrzanymi detalami, a uzupełnieniem ich stylizacji był popularny model torebki Peekaboo.

 

Jak przyznał Lagerfeld: „Na tę kampanię wybrałem Palazzo della Civiltà Italiana, ponieważ jest to jeden z najbardziej znanych budynków nowoczesnego Rzymu. Zdjęcia oddają nastrój najnowszej kolekcji Fendi, będącej odzwierciedleniem włoskiego stylu, luksusowego, nowoczesnego i świeżego wyglądu”. 

 


 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja