PL / EN
FENDI HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2018/19

FENDI HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2018/19

Czy futrzarskie tradycje couture na stałe wpiszą się w twórczość włoskiego domu mody?

FENDI HAUTE COUTURE FALL 2018

Do niezwykłego życiorysu Karla Lagerfelda należy dopisać kolejny podpunkt: pełnowymiarowe haute couture. Kolekcja Fendi, którą pokazał wraz z Silvią Venturini w środę w Paryżu oficjalnie przypieczętowała zmiany we włoskim domu mody.

Tradycja związana z produkcją futer pozwala nam na tworzenie w duchu couture: ubrań z nich zrobionych i tych łączonych z innymi materiałami, powiedział CEO marki, Serge Brunschwig. Uznaliśmy, że określenie to będzie bardziej spójne z kolekcją, bo takie właśnie usługi, wysokie krawiectwo na zamówienie, oferujemy naszym klientkom. Klientkom, które przychodzą na nasz pokaz, uczestniczą w kolacji, a przez kolejne trzy dni mogą spotkać się z nami w Hotel de La Salle, wyjaśnił.

FENDIfot. East News

FENDI: KOLEKCJA COUTURE NA JESIEŃ I ZIMĘ 2018/19

Ale same materiały nie mają znaczenia, jeśli ubrania nie są wystarczająco szykowne. Te były niesłychanie, bez względu na to, czy na wybiegu pojawił się prosty, klasyczny garnitur czy spódnica wykonana z tysiąca drobnych piór. Oczywiście zobaczyliśmy też niezwykłe płaszcze i kurtki, które wydobyły futrzarskie korzenie marki na powierzchnię. Jak przystało na pokaz haute couture, nie zabrakło również kreacji wieczorowych, które z powodzeniem mogłyby pojawić się na czerwonym dywanie. Całą kolekcję Fendi haute couture na jesień 2018 znajdziecie w galerii poniżej.

POLECAMY: ELIE SAAB HAUTE COUTURE JESIEŃ ZIMA 2018/19

video

TOM FORD WIOSNA LATO 2019

tagi: Fendi | haute couture | trendy | jesień zima 2018/2019 | TRENDY |

podobne artykuły