lamode > MODA POLSKA > NEWSY > FASHION WEEK POLAND - ZACZYNAMY ODLICZANIE!
Lamode.info

FASHION WEEK POLAND - ZACZYNAMY ODLICZANIE!

FASHION WEEK POLAND - ZACZYNAMY ODLICZANIE!

Dodane przez Redakcja
11 Sierpień '11

Chociaż nadchodząca jesień z pewnością dla wielu nie jest powodem do radości, to miłośnicy mody już zacierają ręce ze zniecierpliwienia. Wrzesień i październik to bowiem czas, kiedy odbywają się światowe tygodnie mody. Piąta edycja polskiego, podczas którego nasi rodzimi projektanci i zagraniczne gwiazdy prezentować będą swoje kolekcje na sezon wiosna lato 2012 będzie miała miejsce od 26 do 30 października. Oczywiście w Łodzi.

 

W planie całego wydarzenia są zarówno pokazy w ramach Alei Projektantów, jak też osławiona już sekcja OFF Out Of Schedule. W jej ramach będziemy mieć możliwość zapoznania się nie tylko z awangardowymi kolekcjami, ale także z wystawami zdjęć młodych utalentowanych fotografów. Do tego showroom, któremu w tym sezonie organizatorzy poświęcić chcą więcej uwagi, szkolenia w ramach Let Them Know oraz cała masa imprez towarzyszących i dodatkowych atrakcji.

 

Na stronie www.fashionweek.pl trwa już rejestracja uczestników, zachęcamy więc wszystkich projektantów, aby wzięli udział w tym polskim święcie mody.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja