lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2013 – POKAZ KOLEKCJI HERZLICH WILLKOMMEN WIOSNA LATO 2014
Lamode.info

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2013 – POKAZ KOLEKCJI HERZLICH WILLKOMMEN WIOSNA LATO 2014

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2013 – POKAZ KOLEKCJI HERZLICH WILLKOMMEN WIOSNA LATO 2014

Dodane przez Kamila Maria Żyźniewska
21 Październik '13

Dziewczyny z Herzlich Willkommen po raz kolejny zaintrygowały mnóstwem ciekawych pomysłów. W ostatniej jesienno-zimowej kolekcji Alicji Saar i Małgorzaty Wójcickiej pojawiły się oryginalne nadruki imitujące futro, pikowania oraz przeskalowane wełniane sploty. W ich najnowszym wiosenno-letnim sezonie znalazły się pomysłowe wzory – tym razem uwagę przyciągnęła „rozmyta” kratka.

 

Surrealistyczną koncepcję Herzlich Willkommen poprowadziły dalej pokazowe stylizacje. Modele wyglądali jakby przed chwilą wyszli z morskiej kąpieli, a woda spłukała z ich garderoby część nadrukowanej kratki. Charakterystyczne rozmycia pojawiły się na sportowych sukienkach, wąskich spódnicach, męskich szortach oraz torbach. Efekt potęgowały stylizacje fryzur, gdzie końcówki włosów wyglądały jakby były delikatnie zmoczone wodą.

 

W kolorystyce kolekcji i nowoczesnych, transparentnych materiałach widać wyraźny ukłon w stronę estetyki rave i techno. Futurystyczny charakter dopełniają okulary z nowoczesnymi oprawkami. Pojawia się mnóstwo ciekawych detali – asymetryczne ramiączka w kostiumach kąpielowych, przezroczyste, gumowe buty oraz suwaki na transparentnych męskich legginsach.

 

Projektantki nie zignorowały również najnowszych wiosenno-letnich trendów, bo oprócz przezroczystości, w ich kolekcji znalazło się również modne w tym sezonie logo. Pojawiło się ono na gumkach spódnic i szortów. Nie każdy potrafi łączyć oryginalność z bieżącymi tendencjami w modzie i stworzyć pełną własnych pomysłów kolekcję. Dziewczynom z Herzlich Willkommen udało się to mistrzowsko.

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja