lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 – POKAZ KOLEKCJI MONIKI BŁOTNICKIEJ WIOSNA LATO 2013
Lamode.info

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 – POKAZ KOLEKCJI MONIKI BŁOTNICKIEJ WIOSNA LATO 2013

FASHION WEEK POLAND PAŹDZIERNIK 2012 – POKAZ KOLEKCJI MONIKI BŁOTNICKIEJ WIOSNA LATO 2013

Dodane przez Ismena Dąbrowska
02 Listopad '12

Piątkową serię pokazów w strefie OFF podczas FashionPhilosophy Fashion Week Poland otworzyła Monika Błotnicka, która urozmaiconą kolorystyką już na początku zaznaczyła przeznaczenie kolekcji A Light-Year – na sezon wiosna lato 2013.

 

Co zobaczyliśmy na wybiegu? Przede wszystkim zabawę światłem i kolorem, która połączona z różnorodnymi tkaninami od jedwabiów po szyfony była podkreślona i mocno widoczna. Bo to właśnie siła światła i warstwowe nakładanie na siebie materiałów dających płynność barwom było myślą przewodnią kolekcji.

 

Reklama:

słoń torbalski

 

Projekty łączyły w sobie sportowy i luźny styl życia z kobiecymi upodobaniami m.in. do długich zwiewnych spódnic czy sukienek z dużym dekoltem na plecach. Większość propozycji była uzupełniona sznurkiem, który wiązał z przodu lub z tyłu, przeplatał i układał się we wzory. Projekty dopełniały także zamki błyskawiczne oraz wstawki z futra, dużo było asymetrii cięć i warstwowości, krótkich topów i przeźroczystych elementów garderoby.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja