lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > FASHION WEEK POLAND MAJ 2014 – POKAZ KOLEKCJI KĘDZIOREK JESIEŃ ZIMA 2014/2015
Lamode.info

FASHION WEEK POLAND MAJ 2014 – POKAZ KOLEKCJI KĘDZIOREK JESIEŃ ZIMA 2014/2015

FASHION WEEK POLAND MAJ 2014 – POKAZ KOLEKCJI KĘDZIOREK JESIEŃ ZIMA 2014/2015

Dodane przez Ismena Dąbrowska
09 Maj '14

„Będą mgły i zamglenia. Możliwa zadymka śnieżna. Ale także powietrze mroźne i krystaliczne. Kryształki szronu i lśniąca, chłodna powierzchnia asfaltu na drogach. Odczuwalna temperatura emocjonalna: od nostalgicznego spleenu po chłodny i skupiony racjonalizm” – brzmi jak zapowiedź pogody? Takim komunikatem swoją najnowszą kolekcję opisuje Joanna Kędziorek, która po raz kolejny pokazała swoje pomysły na FashionPhilosophy Fashion Week Poland w Łodzi.

 

Tym razem lubująca się w stonowanych i najbardziej uniwersalnych barwach projektantka, postawiła na dominującą szarość. Jak na kolekcję jesień zima 2014/2015 przystało, na wybiegu królowały płaszcze – zarówno wykonane z wełny jak i z filcu, narzuty, swetry czy obszerne golfy. Choć projektantka postawiła na rzeczy bardzo minimalistyczne, które w kilku przypadkach z przodu wydawały się bardzo proste, to cały ich urok przeniosła na plecy, gdzie odkrywała nieco ciała, pokazywała łączenia i warstwy. Zestawiała ze sobą delikatne tkaniny z tymi typowo zimowymi proponując m.in. noszenie grubych swetrów do lekkich spódnic.

 

Przełożeniem na kolekcję komunikatu meteorologicznego projektantki były także m.in. srebrne legginsy czy półprzezroczyste sukienki oraz te uszyte z metalicznej tkaniny. Kolekcja w efekcie była bardzo komplementarna – znajdziemy w niej w większości funkcjonalne części garderoby, w bazowych kolorach i łatwe do noszenia, w długościach midi i maxi, dopasowane lub bardziej oversize’owe. Miłośniczki szarości będą miały w czym wybierać!

 

 

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja