lamode > MODA POLSKA > POKAZY MODY > FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI AGATY WOJTKIEWICZ JESIEŃ ZIMA 2012 – EGO
Lamode.info

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI AGATY WOJTKIEWICZ JESIEŃ ZIMA 2012 – EGO

FASHION WEEK POLAND ŁÓDŹ KWIECIEŃ 2012 – POKAZ KOLEKCJI AGATY WOJTKIEWICZ JESIEŃ ZIMA 2012 – EGO

Dodane przez Karolina K.
23 Kwiecień '12

Najnowsza kolekcja Agaty Wojtkiewicz zatytułowana „Ego” zaprezentowana podczas minionego FasionPhilosophy Fashion Week Poland kusi kobiecością, kontrastującymi zestawieniami i tajemniczością. Projektantka dedykuje ją wszystkim kobietom świadomym swego stylu, które kochają wełnę, naturalną skórę i podkreślające sylwetkę, zwiewne i lejące tkaniny.

 

W kolorystyce modeli przeważają nasycone, nieco mroczne barwy. Podstawę stanowi czerń błyszcząca w skórach i matowa w wełnach, zestawiana z granatem, szeroką gamą turkusów, błękitów czy też szarości. Smaczku dodają akcenty w postaci fluorescencyjnej zieleni i graficznych printów, zaprojektowanych specjalnie dla Agaty Wojtkiewicz przez Red Poppy i nawiązujących do testów psychologicznych Rorschacha.

 

„Zdecydowałam się na wprowadzenie do kolekcji printów zaczerpniętych z psychoanalizy, aby podkreślić jej mroczny charakter. Moja nowa kolekcja to swoisty modowy manifest. To propozycje, które podkreślają kobiecą osobowość, a jednocześnie, jak nasze ego motywują do działania” – powiedziała projektantka Agata Wojtkiewicz. 

 

Zobaczcie projekty Agaty Wojtkiewicz w naszej galerii.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja