lamode > INFO > RYNEK > VII EDYCJA FASHION WEBSITE AWARDS
Lamode.info

VII EDYCJA FASHION WEBSITE AWARDS

VII EDYCJA FASHION WEBSITE AWARDS

Dodane przez Redakcja
07 Lipiec '11

Fashion Website Awards to konkurs adresowany do przedstawicieli branży mody. Z każdą edycją rośnie liczba firm biorących w nim udział. To ogromne zainteresowanie skłoniło organizatora i pomysłodawcę konkursu FWA, firmę Promedia, do podzielenia konkursu na dwie edycje w roku. Wiosenna edycja skierowana jest przede wszystkim do producentów/importerów, handlu, dostawców maszyn i dodatków krawieckich czy projektantów działających na naszym rynku i posiadających stronę internetową w języku polskim. Jesienna edycja jest przeznaczona wyłącznie do sklepów internetowych.

 

tl_files/info/Rynek/FASHION WEBSITE AWARDS/a.jpg

fot.Marcin Melanowicz / Na zdjęciu: Laureaci poprzedniej edycji konkursu Fashion Website Awards


Udział w konkursie mogą brać firmy ze wszystkich sektorów mody, takich jak: odzież, obuwie, galanteria, bielizna, biżuteria czy dodatki. Sklepy ocenia niezależne jury, w którego skład wchodzą specjaliści od e-marketingu, dziennikarze mody i specjaliści od public relations.

 
Wyniki VII edycji konkursu FWA zostaną ogłoszone 29 sierpnia 2011 podczas Gali Nagród Targów Mody Poznań.

 

Pomysłodawcą i Organizatorem Konkursu jest wydawnictwo Promedia Jerzy Osika. Partnerstwem Fashion Website Awards objęły Międzynarodowe Targi Poznańskie.

 

Firmy zainteresowane udziałem w konkursie prosimy o zapoznanie się z regulaminem konkursu i odesłanie wypełnionego formularza zgłoszenia (oba pliki można pobrać ze strony www.promedia.biz.pl ) na adres email: biuro@promedia.biz.pl do dnia 15.07.2011 r. Udział w konkursie jest bezpłatny.

Wszelkie prawa zastrzeżone lamode.info 2010 ©
WYKONANIE:
Przeagencja